Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan könyv/olvasmány ami...

Van olyan könyv/olvasmány ami arról szól, milyen út vezet a gazdag emberré váláshoz, és mik a fortélyai?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2015. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg le is írnád melyik az?
2015. aug. 14. 03:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Van sok ilyen, de ezeknek inkább az a lényegük hogy a szerző pénzt csináljon belőlük.


Vannak életrajzi könyvek sikeres emberekről, pl. Arnold Schwarzenagger-é nekem nagyon tetszett, pedig nem is gyúrok. Ezeket szerintem inkább érdemes olvasni, mint a hogyan-gazdagodjunk-meg típusuakat.

2015. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van, de sz444rt sem érnek :)

Pénzt ezekre kiadni pazarlás, akkor inkább add a csöveseknek.


Mondok egy példát az ilyen könyvekben levő tanácsokra. Légy céltudatos, tervezd el mit szeretnél, építsél ki kapcsolatokat, szerezz rá pénzt és légy sikeres = gazdag leszel!

A a lényegi dolgokra, hogy hogyan nem ad választ, maximum ismételten kiemeli, hogy légy céltudatos és kitartó!


Bumm ezzel lelőttem vagy 10 000 ilyen könyv tartalmát :)


A kedvencem az volt, aminek a végén az író leírta, hogy írj egy könyvet, vedd rá az embereket, hogy megvegyék és keress 1000Ft-ot darabján, ahogy én is tettem és egy büdös nagy :) a végén.

Ez legalább őszinte volt!

2015. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A gazdag papa, szegény papa az ilyen, elég gyakorlatias is, konkrét ötletek vannak benne, amik viszont nem működnek a kotsog magyarországi adó és jogrendszerben.
2015. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek a könyveknek az elolvasásától nem leszel gazdag. Ahhoz gondolkodásmódbeli váltás szükséges - az pedig nagyon sok minden apróságból áll...amit persze itt nem tudunk neked kielemezni, hogy miben kell változni?
2015. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak, de szart se érnek, mert a legtöbb tényleg semmiről nem szól.

Akkor már inkább olvass önéletrajzi műveket, ott majd láthatod, hogy sokan a semmiből jöttek.

2015. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb egy szinten van a csajozni tanító könyvekkel.
2015. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amúgy igen vannak.


php 24 óra alatt

php mesterfokon

MySQL adatbázis kezelés

Autocad tanfolyam

stb.

2015. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!