Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy paysafecard feltölt...

Vettem egy paysafecard feltöltő kártyát de nem tudom feltölteni tanácsok? Pls.

Figyelt kérdés
Szóval németben vettem egy ilyen kártyát 100€ értékben de sehogy nem engedi feltölteni a számlámra mit tehetnék ez ügyben? Már kértem segítséget e-mailen keresztül de 1 hét telt el azóta és nem válaszoltak.
2015. aug. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feltölteni semmilyen számlára, ahol tudsz PaySafeCard-al fizetni, ott megadod a kártyád adatait és a tranzakció végbemegy.
2015. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem hová akarod feltölteni.

Csak remélni tudom, hogy tudod mit vették egyáltalán és nem feleslegesen adtál ki 100 eurót.

2015. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvettem egy kártyát és kaptam egy blokkot amin 16 számjegyből álló kód van. De nem fogadja el az oldalon...
2015. aug. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!