Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon érdemes bármive...

Magyarországon érdemes bármivel is foglalkozni?

Figyelt kérdés
Azt már leszűrtem a régi kérdésekből , hogy mit és miért nem lehet. Egy átlagos képességű embernek nem érdemes munkahelyen dolgozni, mert az alacsony fizetés mellé meg is alázzák. Vállalkozni sem érdemes , mert van elég konkurencia , bonyolultak, változóak a szabályok és a hivatalos szervek is csak akadályozzák, bírságolják a vállalkozókat. A mezőgazdaságban, ha sok a termés nem veszik át, ha kevés nincs bevétel és itt is megy az átverés. Akinek van pénze attól könnyen megszabadítják a brókerek és befektetési társaságok. Ingatlant sem érdemes kiadni, mert leamortizálják és nem fizetnek a bérlők.
2015. aug. 17. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
kis süldő vagy még a pénzügyekhez látom...
2015. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es Anyakoca/fedezőkan biztosan nagyon képzett vagy ,de sajnos semmit sem ér a válaszod.
2015. aug. 17. 09:43
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Aki csak a negatívat tudja látni, az azt fogja látni.


Én átlag alatti képeségekkel rendelkezem (nehezen lett meg az érettségi is), de átlagos fizetést kapok és nem vagyok megalázva.

2015. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

az a baj a kisbefektetővel, hogy mindig az arany tojást tojó tyúkot keresi, aztán vagy bejön vagy nem


mondjuk vesz 15 millióért egy ingatlant és kiadja, aztán vagy van bérlő vagy nincs, csőtörés meg minden szarság és ott van rengeteg pénzköltés és idegeskedés után, mintha legalábbis a párnába tömködte volna

mondjuk van 200 millióm és csinálok egy holdingot akkor már lehet ilyennel játszani


aki ért is hozzá, tud valamiféle valószínűséget fabrikálni egy befektetésre, a költség és a várható megtérülésre, és az eszközei sosem egy lábon állnak

mondjuk van 15 milliód, 10 millió megy államkötvénybe

az államkötvény hoz stabil 400 ezret évente ha öt évre kötöd kamatadó sincs

2,5 2,5 millióval meg keresel valami bizniszt csendestársként

ügyelünk rá, hogy ne vegyenek minket hülyére, és ha nem is jön be ingó-ingatlanból azért ki lehet venni a befektetett pénzeket, ha meg bejön akkor jó üzletet kötöttünk, valamint a dupla esély

vagy kereshetsz valamilyen befektetési alapot egy banknál és akkor már érdemes kockázatosabbat keresni

2015. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Magyarországon a nem foglalkozással érdemes foglalkozni.
2015. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a foglalkozások meg... tudjátok hány ember van aki elsőre vitte akadály nélkül a mérnökit vagy az orvosit? Hát szerintem rohadt kevés...
2015. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha a többiek ezt mondják ugorj bele a kútba, mert az sok pénzt hoz, akkor te bele is ugrasz?
2015. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Előbb tisztázzuk, hogy nálad mit jelent az, hogy "átlagképességű".
2015. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az alábbi választ írtam előzőleg. Valaki aki lepontozott, elmagyarázná miért tette? Rosszindulat, düh?


"Aki csak a negatívat tudja látni, az azt fogja látni. Én átlag alatti képeségekkel rendelkezem (nehezen lett meg az érettségi is), de átlagos fizetést kapok és nem vagyok megalázva."

2015. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az átlagos emberek vették fel a frankhiteleket , fektettek a Budacashbe és társaiba és egy sem gondolta a több százezer ember közül , hogy ezzel "kútba ugrik" ...
2015. aug. 18. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!