Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből lehet kihozni...

Mennyi pénzből lehet kihozni a kaját egy hónapra?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzből lehet kihozni a kaját 30 napra úgy, hogy hosszútávon is egészséges maradjon az ember?

Mekkora összeg a minimum?


2010. márc. 9. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egymagamra kb 25k-ból kihozom (napi kb 800ft). Annyi a trükk, hogy olcsó, de tápláló kaját kell venni, tehát pl a 300Ft-os szalámi nem éri meg, míg 300Ft-ért 10 tojásból már önmagában be lehet zabálni.
2010. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aha. Elfelejtettem leírni, egy fős háztartásra gondolok.

Persze ha valaki több főről írna az se baj, csak létszi írja meg hány emberre érti.

Ha van előre leírt leírt olcsó heti menüitek, amit élkűldenétek e-mailben nagyon örőlnék neki.

2010. márc. 9. 20:48
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Igen 20-25K-ból ki lehet jönni. Lehetőleg mindent alapanyagból csinálj, ne félkész cuccokból. n sokszor csinálok egytálételeket, főzelékeket. ezek mind olcsón kijönnek, és laktatóak, egészségesek. Bevásárlás előtt tervezd meg hogy mit szeretnél enni, és CSAK az ahhoz való dolgokat vedd meg, különben bele kerül a kosárba sok kis ez-az is, ami pörgeti felfele a számlát :)

2010. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én havi harmincból élek meg egy hónapban mindennel együtt, egy főre. Ebből a kaja szerintem kétharmad arányú. Főtt ételt vásárolok készen kifőzdékben (nem gyorsétterem, de nem tudom a típusát), napi 400-600 Ft értékben, de sokszor eszem otthon. Olyankor alapanyagokból 200-300 Ft-ból kijön egy komplett ebéd két főre (!). Tésztát, rizst eszünk hallal, szószokkal, amiket mi keverünk be, szóval finom, tápláló és gazdaságos.
2010. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hány étkezéssel számoltok?
2010. márc. 12. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:

En a kisfiamat tartom el kb 20 jut kajara, 2,5 eves es többet eszik mint en!!! A lenyeg amihez kell egy kis plussz kezdötöke, hogy amikor akcios valamiakkor raktarozol be belöle lasd most venus 5 l-es olaj a tescoba csak 1700Ft, vettem 15l-ert az nekünk mivel egeszsegesen elünk elag vagy 6-8honapig :) de neha kell rantott hust zöldseget sajtot enni. Sajttal ugyenez a helyzet amikor valami jobb sajt akcios (ami nem tescos vagy hasonlo) akkor spuri 2 kilot venni es lefagyasztani, jo az mar nem olyan friss amikor kiengeded tehat szendvicsbe nem a legjobb de pizzara milanoira tök faja. Ugyanez mindennel ami sokaig eltarthato. En nadcukrot, teljes kiörlesü liszteket tesztakat veszek, meg hentesnel es haztol a hust, bar ezek dragabbak, de ha figyel az ember az akciokra akkor kb annyi mint akcio nelkül a tescoban a vacakabb minöseg. A legegyszerübb hogy irsz egy havi menüt, napi egy fött kaja vagy egytaletel vagy valami hus körettel plusz 3 naponta leves, amiböl 2 napig ehetsz gond nelkül vagy akar 3, es nem unod meg mert a föetel valtozatos mellette. hangsulyozom a kis adag kajakat egy föetelhet egy negyed csirkemell tehat vagy egy vatag vagy 2 vekony szelet hus, vagy ugyanez sertesböl pulykabol, aztan leves helyett a fözelek megint 2 napig de mas- mas feltettel elsö nap tojas masnap pöri, de akkor annyit csinalsz hogy harmadik nap is legyen pöri es abbol vagy hortobagyi husos palacsinta vagy siman rizzsel nokival vagy amit szeretsz hozza. mindig annyit fözz ami elfogy vagy fagyaszd le ha elkeszüles utan latod, hogy sok megmarad. Ne jarjal boltba, ugyanis az viszi a penzt, vasarolni kell de havonta egyszer vagy max ketszer. ugyanis gondold vegig lemesz a boltba csak kenyerert, meglatsz egy csokit, meg jajj de nem kell a parizsi(ami otthon van) ugy ennek inkabb egy kis... es veszel jajj de olcso meg akcios ez oke, de ha csak nap plusz 200 forintot költesz el igy az heti 1400Ft!!! Havi szinten meg 5600FT!!!! Igy mar durva es CSAK 200Ft-tal szamoltunk. Gondolj bele ha beficcen egy-egy boltozasnal egy kis ez meg azbol plusz 5-600Ft kiadas akkor ehhez a havi minusz majd 6000Ft-hoz eleg ha 3 naponta mesz boltba!

Minimum összeg nincs mert aki koplal vagy csak repat eszik krumplival az nagyon olcson meg tudja uszni, de hosszutavon tönkreteszi a szervezetet. remelem segitettem.

2010. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uccso vagyok.Ez napi 5X etkezes a picinek, nekem 3x. En reggelizek vele meg ebedelek es vacsorazom, ö kap tizorait es uzsit is. Nekem ennyi penzböl mar nem nagyon jut gyümire, de ö naponta 1-2x eszik, attol függ mit es mennyit. Tehat ennyiböl neked is futja ra. Ja reggelire meg millio olcso es taplalo variacio van, tejberizs, tejbegriz, köleskasa, tejbeköles, turmixok böven eleg eltelit taplalao es egeszseges, egy alma vagy egy banan vagy fel-fel es 3-4 deci tej, tojas, virsli (ezt is fagyaszthatod), müzlik8de nem a draga cukrosak hanem az egeszseges olcsobb csak egyfele anyagösszetetelü 8kukoricapehyel, zabpehely stb) ebböl többfele es ezt otthon mar keverheted magadnak olyan aranyba amit szeretsz (en pl a buzapelyhet utalom, kisfiam azt szereti:) en ezzel a modszerrel nem bogaraszom ki a müzlimböl csak nem teszek bele) aztan neha befigyelhet egy kis szalonna amugy parasztosan kenyerrel a picur imadja, vagy lekvaros kenyer, mezes kenyer, szendvics, bundaskenyer... es meg orakig lehetne sorolni. Föetelnek ott van meg a hal is, az is olcsobb mint a husok es egeszsegesebb is joval! Sok sikert!
2010. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

20e kettőtökre? Nem semmi!

Jelenleg harmincal számolok magamra, de rendszerint, valahol 26e körűl van havonta. Ezt szeretném lejjebb vinni.

2010. márc. 14. 23:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Seikerült lejjebb vinni. Kevesebb mint 450 ft/nap-nál tartok.
2010. nov. 23. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!