Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt a céget...

Valaki ismeri ezt a céget Jeunesse Global és a termékeit, tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen mlm cégbe futok bele már a neveket sem tudom megjegyezni lehetsz fogyasztó benne vagy lehetsz üzlettárs olcsóbban kaphatod a termékeket pénzt is kereshetsz vele.Jó tudom jó termékeik szoktak lenni,de már annyiba be lehetne lépni,hogy el bizonytalanodtam pl : biocom,akuna,nikken,forever,akkor most megint bele futottam egy újba a neve Jeunesse Global sejtfiatalító cuccokat kínálnak,és hogy nem öregszik gyorsan tőle az ember meg akár 10-30 évvel is tovább élhet mert valamilyen Telomerek növel a dns ben ha jól tudom,mert a Telomerek rövidülése azt jelenti állítólag,hogy rövidebb ideig él az ember.Nos nem tudom az igaz,hogy a mai élelmek,a levegő,víz és minden rombolja a szervezetet,de a pénz a legnagyobb úr mert ugye ezeket a szereket meg kell vásárolni nos néztem ilyen Telomerek tablettát 165db 44EFt,nos én pl alveot fogyasztok az is 4 üveg 46EFt,ugye finanszírozza az ember amíg tudja.Csak kérdés pl ez a Telomerekre való csodaszer mennyi ideig hatékony ha pl pénz híján valaki nem tudja tovább szedni,mert úgy tudom az összes többi cég termékét is ha hosszabb időre az ember abba hagyja az elmulasztott betegségek mind vissza térnek.
2015. aug. 21. 02:10
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Ja ez a cég honlapja

[link]

2015. aug. 21. 02:11
 2/41 anonim ***** válasza:
60%
Pont alkora kamu, mint a másik, it szedsz
2015. aug. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
Balekoknak kiváló, hajrá, légy fogyasztó :)
2015. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az alveo tól anyukámnak jobbak lettek az eredményei,meg egy két dolog meg gyógyult tőle,és ez bizonyítható,de azt mondták ha hosszabb ideig abba hagyja az ember akkor kiújúlhatnak dolgok,mert ugye ez táplálék kiegészítő és a mindennapi dolgokat viszi be a szervezetbe.
2015. aug. 21. 11:49
 5/41 anonim ***** válasza:
73%

Biokémiai szempontból a telomer rövidülés és sejtöregedés között valóban van összefüggés, de ez nem ilyen egyszerűen működik, mert pl. a mitokondriális folyamatok (és még 100 másik faktor) sokkal jobban befolyásolják magát az öregedés folyamatát. A telomer rövidülés inkább a daganatsejteknek szokott problémát okozni, mert azokra jellemző a nagyon intenzív osztódás.


Ha valóban létezne olyan szer, mely a biológiai öregedést lassítja (és 30 évvel meghosszabbítaná az életet), akkor azt valamelyik több milliárd dollár tőkéjű multi gyógyszercég forgalmazná, a reklámok pedig minden létező felületet beterítenének, sőt a tudományos lapokban is csak erről szólna jó ideig minden, és azért szerintem minimum egy orvosi Nobel-jelölés is benne lenne a dologban.

Ehhez képest amiről te beszélsz, az egy noname cég, noname terméke, 0 klinikai bizonyítékkal a hatásosságról...


Innen látatlanban megmondom neked, hogy ez egy orbitális kamu, NULLA hatással.


(Egyébként orvos vagyok, és biokémiai területen is kutattam, igaz nem ez volt a fő témám. Azért említem ezt meg, hogy lásd, nem a szomszéd zöldséges Mariska vagyok, akik általában az ilyen termékek "szakértői" szoktak lenni.)

2015. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
A fickó aki reklámozta a facebookkon az egyik csoportba állította,hogy ezt egy professzor kísérletezte ki aki nobel díjat is kapott érte,nos én minden ilyen nagyon csoda cuccra gyanút fogok és el is gondolkodtam rajta,nos sok embert ugye úgy meg tud fogni a termék forgalmazó,hogy akár tovább is élhetsz sokan egyből kapnak rajta.
2015. aug. 22. 00:01
 7/41 **Barbi86** válasza:
31%

Szia!


Az összes negatív vélemény mellett van pozitív is!

Én már kipróbáltam és az ismerőseim közül is van, aki próbálta.

A krémek közül az Instantly Ageless-t és a szérumot használtam, amely tényleg az elmondottakat támasztotta alá.

A szemek alatti táncok és ráncok 2-3 perc múlva csökkentek, a szérummal pedig a mélyebb barázdákatés a bőrhibákat is javította már 5 napon belül.

A párom a reserve gélt issza, amely 5 nap után tényleg energikusabbá tette.

Szóval valóban használ.

A szkeptikus orvos kommentelőnek is csak azt tudom mondani, hogy olvasson utána...

2015. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Seban válasza:
19%

Konkrétan Én már dolgoztam MLM cég háttèrmunkatársakènt( ez azt helenti hogy a f**z jó végén álltam , így megvan a legtöbbrôl a rossz véleményem, ehhez is így álltam legelôször aztan kiprobáltam egy barátom kérésére aki 2 perc alatt bizonyított, nem a linkes marketingszöveggel, hanem a termékkel ami mögötte van.

Lehet itt alo verát zabálni , inni a sàrga üveges lötyit majd fosni mint a murányi kutya , aztán meg azzal magyarázni hogy az a jó mert akkor látszik h szükséged van rá... vagy sorolhatnám . Az meg h MLM , ja az ha ügyes vagy és még az elején regisztrálsz vehetsz ki belôle pénzt, nem keveset..Az Oriflame meg Avon stb legalabb 40 éve van és mûködik, miért ? Mert van mögötte egy aránylag egesz jó termékskála, megfizethetô árakon és ha valaki rátermett még kereshet is vele. A Jeuness termékeit kipróbâltam , valóban jók , de mint olyan csodaszer h örökké élj jelenleg nincs! Viszont olyan szerek, igenis vannak amik segítenek lassítani az öregedédi folyamatot. Irvosi diploma ide vagy oda, gyógyszergyárak sem azért mûködnek, h meggyógyulj? Még a végén nem vennél ùjabb gyógyszert, az orvosok ( tisztelet s kivételnek ami sajnos elég kevés) meg nem tudják lecserelni évente ujabb 15millás autójukat..

Lényeg, ha valaki személyisége , érdeklôdése megfelel arra, hogy belevâgjon MLM -be , járjon utána a cégnek, a kompenzációs tervet mennyit változtatták meg fennállása óta és ami a legfontosabb legyen jó terméke ! Jó termék egyenlô leégés , leégés egyenlô kudarc

2015. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Seban válasza:
5%
nem jò temék egyenlô leégés , leégés egyenlô kudarc ( a nem szócska lemaradt)
2015. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
Nekem csak az nem tetszik benne, hogy aluminiumot tartalmaz es mint koztudott az nagyon nem tesz jot!
2015. dec. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!