Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » KÉRLEK SEgÍTSETEK! ÁTVERTEK?

KÉRLEK SEgÍTSETEK! ÁTVERTEK?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni, hogy ilyenkor mit lehetne csinálni?


vettem vaterán egy számítógépet, a hirdetésben az állt, hogy kipróbálási garanciát ad rá az eladó!



Ma megjött a gép. de nem úgy müködik ahogyan kéne. mondtam neki hogy ezzel a garanciával élve elállnék a vásárlástól és szeretném ha vissza adná a pénzemet, de azt mondja erre hogy hazugságokat állítok és nem veszi vissza a gépet.


kérlek segítsetek


2010. márc. 10. 13:02
 1/8 anonim válasza:
83%

Szevasz!


Olvasd el a VATERA szabályzatát, mert lehet, hogy teljesen jogos, amit az illető művel, de ha még is csak neked van igazad, akkor írj a vaterának utána a rendőrséget keresd fel, de a szabályzattal legyél előtte tisztában.

2010. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy nem úgy működik, ahogy kéne?
2010. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a bios nem jön be, winchesterre nemtudok fájlokat másolni mer állandóan lefagy a másoló folyamat közbe.. windowst már újratelepitettem de még akkor se jó
2010. márc. 10. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én így csináltam, és bevált.

Írj neki azon a lapon, amin leütötted a terméket olyanokat, hogy csaló, átvert, és kéred vissza a pénzed.

Ha nem reagál, keresd meg a vatera ügyfélszolgálatát, és ők is azt fogják mondani, hogy kötelessége vissza venni az árut, ha nem úgy működik, ahogy kellene.

Én egy 30.000Ft.-os órát vettem, és mikor kézhez kaptam, akkor láttam hogy ez nem más, mint egy kínai vacak, úgy volt összeeszkábálva, meg lötyögött mindenfelé..

Én írtam az eladónak először privátba, nem reagált.

Aztán írtam a lapon, ahol leütöttem az órát, nem reagált.

Megkerestem a vatera ügyfélszolgálatot, elmondtam nekik a bajom, és azt mondták, jogom van visszakérni a pénzem, neki meg vissza kell adnia.

Aztán ezt az üzenetet, amit a vatera írt nekem, bemásoltam neki arra a lapra, ahol leütöttem az órát, és mondtam neki, adja vissza a pénzem.

Írta, hogy oké, utalja a pénzt, én meg az órát.

Megkaptam a pénzt, ő meg az órát, és az lett a dolog vége, hogy az illetőt kizárták a vateráról, mert miután többen is meglátták, hogy kiálltam az igazamért, és nem hagyom veszni a pénzem, többen is megtették ugyanezt, és kizárták az illetőt hamis áru árusításáért.

Remélem tudtam segíteni!

Ui.: egyébként általában korrektek szoktak lenni a vaterán.

Én 2006 óta vagyok regisztrálva, és ez volt az egyetlen ilyen kirívó esetem.

2010. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. írtam a vatera ügyfélszolgálatára
2010. márc. 10. 16:19
 6/8 anonim válasza:
100%
Remélem, sikerül visszaszerezned a pénzedet.:)
2010. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is. most azt mondta h küldjem vissza utánvétellel 42 ezer forintért(50 ér vettem) és ha minden rendben a géppel utalja a maradék 8 at.. arra kiváncsi lennék azér
2010. márc. 10. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem ne menj bele ilyen alkukba.Ő ne alkudozzon Veled.

Küldje vissza a pénzed, te meg a gépet, és így tiszta sor.

Mit válaszoltál neki?

2010. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!