Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdés az lenne, hogy itt...

A kérdés az lenne, hogy itt hogy működik a kuponozás és hogyan lehet felhasználni? Mert kaptam egy 200$-os kupont (ami ugye nem kevés) és érdekelne, hogy ezt ha beváltom a szállításhoz is hozzáadják e vagy csak a ruhákra szól?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem első sorban lányokhoz szólna, akik rendeltek már a Dressgal oldalról.



2015. aug. 24. 19:49
 1/4 Bob the builder ***** válasza:
először nézd meg, hogy szállítanak e magyarországra
2015. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szállítanak mindenhová.
2015. aug. 24. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

'Kaptal' kupont? Aha... feliratkoztal, es automatikusan megkaptad. Angolul viszont egy mukkot nem beszelsz, ezert nem is olvastad el hogy mukodik: nem lehet csak ugy levasarolni, hanem a termek(ek) vegso arat tudod vele csokkenteni, maximum 15%-kal. 1300 dollarert kene vasarolnod, hogy 200-at engedjenek, de rendelesenkent max. 50-et hasznalhatsz fel.


Egyebkent kinabol, latatlanban ruhakat rendelni meglehetosen nagy hulyeseg...

2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsmár de nem beszólást kértem, beszélek angolul, de szerintem 14 évesen nem az a hihetetlenül jó az angol tudásom. De igen elolvastam azt a részt, viszont először nem értettem, ezért tettem fel itt kérdést. Azt hiszem ez nem akkora bűn.
2015. aug. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!