Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kérhetünk? Nőgyógyásza...

Mennyit kérhetünk? Nőgyógyászati műtét sikertelen végződése miatt kitették a vastagbelem 2-3 hónapra! Perelni szeretnénk!

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ügyvédre lesz szükségetek, és ő fog tudni felelni erre a kérdésre.
2010. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Hova fajul a világ, mindenki mindenkit perelni szeretne, feljelentgetjük a szomszédot, ha a muskátli átlóg a párkányon.... stb.

Ezért tart itt az ország, ahol tart, mert mi magyarok nem tudunk magunk között sem rendet teremteni, akkor mit várunk a másiktól? Az orvosok is emberek, hibázhatnak: TE nem hibáztál még sohasem?

Mellesleg nem vagyok orvos, sem egészségügyis, de felháborít mélységesen ez a modor, hogy "perelni szeretnék"! Ha ebből akarsz meggazdagodni, akkor adok egy jó tippet: menj dolgozni, és teremts magasabb életszínvonalat! De nem hinném, hogy egy megnyert perből származó összeg boldogabbá tenne..... Ezen érdemes elgondolkodni!

2010. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19- 45 Te meg nem tudod hogy mennyit kellet( kell) szenvednem azóta is! Két hétig hajszálon függöt az életem! Nem mindegy, hogy miben hibázik az ember! Mellesleg azóta kiderült hogy nem is műthetett volna az orvos aki hibázott,engem meg ez háborít fel! Nem is akartam perelni,csak a doktor hozzáállása a dologhoz egy kicsit felháborított! Ne ítélkezz ha nem tudod a részleteket!
2010. márc. 10. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Bepereljek 3., 4. hozzászóló? XD
2010. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem ítélkezem, csak a kérdés megfogalmazása hagyott némi kivetnivalót maga után!

Az orvosok hozzáállása az változó, de egy perrel nem érsz el semmit, a kórház fizet (igaz miből?), de az orvosnak nem lesz baja ebből! Belső vizsgálatot indítanak, de aztán semmi! Ha tényleg akarsz tenni ellene valamit, akkor írj panaszt a kórházba, majd panaszold az orvos hozzáállását, keress meg egy újságírót, és készítess cikket belőle, akár Fókusz vagy Aktív! Ennek lesz visszahngja, nem a pernek! De ahogy gondolod, te dolgod!

2010. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elismerem,hogy megfogalmazhattam volna máshogyan is a kérdést!
2010. márc. 10. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem Amerika.

Itt emberek halnak meg már azért is, mert nincs pénz antibiotikumra és korszerű kemoterápiára és ezer más dologra. Azokról nem is szólva, akik vagy maradandó károsodást szenvednek vagy elhaláloznak, mert nem tudnak több hónapot/évet várni a vizsgálatra vagy kezelésre. Mellesleg a szívinfarktusos ellátásra is teljesítmény korlát van, így ne tudd meg, mi történik, ha valaki hónap végén kap infarktust. Szóval, ne hidd, hogy millió dolláros kártérítések repkednek


A kérdésedre válaszolva pár százezret, esetleg 1-2 milliót (bár ez sok mindentől függ, többek között attól, hogy mennyire rokkantál le), amiből az ügyvéd egy szép kis részt el fog vinni. Mellesleg, csak akkor perelj, ha biztos vagy benne, hogy műhiba történt, mert ha veszítesz, akkor a perköltséget is a nyakadba varrják, ami elég tetemes, mert általában a szakértők sem ingyen dolgoznak, arról nem is beszélve, hogy nagyon el tud húzódni egy per (egyik ismerősöm is így járt, de szerencsére szociális alapon kapott mentességet a perköltség megfizetése alól, mert végül vesztett). Jobban jársz, ha peren kívül próbálsz megegyezni.

2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Nincs biztosításod? Általában ilyesmire is fizetnek.

Az orvos pofátlan hozzáállása miatt én is inkább nyilvánosságot választanék, mint pert, mert azon csak az ügyvédek keresnek.

2010. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi magyar vagyok,nincs biztosításom.
2010. márc. 12. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden műtétnek van kockázata és ezt előtte alá is irtad hogy vállalod. Sajnos te voltál az 1 %.

Perelhetsz de neked fog sokba kerülni és lehet hogy semmit sem kapsz.

2010. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!