Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az MLM...

Kinek mi a véleménye az MLM cégekről?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az MLM vállalkozásokról? Mik a leghatékonyabb módszerei a termékek eladásának? Milyen jó szöveggel lehetne eladni leghatékonyabban a termékeket?

2015. aug. 25. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor vagy nyerőbb ha benne vagy a cégben aki behozza a motyót , különben vesztő vagy aprópénz a vége . Senki nem komázza ha üres dumával hülyítik vagy drága de haszontalan tré dolgokkal traktálják .
2015. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Lehúzás az egész! Gürizel mint a vaddisznó, más meg lefölözi a hasznodat, pusztán azért mert szerencséje van veled, hogy téged szervezett maga alá. Mondják hogy az MLM lényege a közvetlen értékesítés, te lennél aki a reklám helyett megveteti a terméket a vásárlókkal. Ez egyrészt azért jó, mert a gyártónak egy fillért sem kell fizetnie a reklámokért tehát nagyobb a profit, másrészt pedig olyan szar termékeket árulnak, amit a kutya sem venne meg polcról! Ettől függetlenül jól lehet vele keresni ha valaki jól dumál, és van a pofáján elég bőr.
2015. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A duma része még talán menne, de nem lehet jó átverni másokat. Úgyhogy inkább tartózkodom tőle.
2015. aug. 25. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
#3 Próbáld ki a termékeket, és csak azokat értékesítsd amiket te is szívesen használsz az adott áron, így hiteles is leszel és nem lesz bűntudatod sem.
2015. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha nagyon nagy dumás vagy, lehet, hogy nehéz dolgod lesz, ugyanis az emberek azt fogják látni, hogy persze, neked biztos megy, mert nagy dumás vagy, de nekem nem menne, ezért nem is csatlakozok...


Akkor leszel sikeres, ha egyszerűen, őszintén csinálod, és az emberek, akikkel beszélsz, azt mondják: "nahát, ezt én is meg tudom csinálni..."

2015. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
A youtubeon nézd meg Kasza Tamás videóit , a népet miként csapolja . Átlátszó üres lózungok és 100 ezrekért tréningel mert ő már milliárdos üzleteket kötött. Naív és kapzsi belemegy , hantázik , koppan és nem égeti le magát azzal hogy elismeri gagyi és vesztő buliba kezdett .
2015. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Olyan termékcsaládott válassz, amit kipróbálva neked is beválnak, szívesen használod őket és ajánlod másoknak is.A leghatékonyabb módszer, ha kipróbálják és beválik a termék.Sok sikert!
2015. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Én benne vagyok egy MLM üzletben, megmondom őszintén, hogy akkor a legjobb, ha a legegyszerűbben csinálod, semmi nagy duma. Ami még ennél is fontosabb, vagyis az első lépés, hogy te magad szeresd a saját céged termékeit, mert csakis akkor tudsz őszinte lenni és szívből ajánlani másoknak is.


Az MLM lényege ez lenne és semmi több.


Az általad szívesen használt/fogyasztott termékeket másnak is ajánlod és ha ők is vásárolnak, akkor jutalékot kapsz.


Én szeretem, hogy nem kell indulásnál vállalkozói, csinálhatom online is, akár otthonról is, vagy munka mellett is és senki nem kényszerít semmire, úgy csinálom, ahogy jólesik. /Nem is lennék benne, ha bárki nyaggatna. De segítséget, azt mindig kapok./


Szerintem ez a legrugalmasabb és legszabadabb lehetőség plusz pénz előteremtésére.

2015. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

"Gürizel mint a vaddisznó, más meg lefölözi a hasznodat, pusztán azért mert szerencséje van veled, hogy téged szervezett maga alá."


Mert ugye ha én gürizek egész nap a vállalkozó akinek dolgozom meg kapja a nagy lóvékat az más??!!


Aha, ugye itt mutatkozik meg amikor valaki sík hülye a témához.

Miért?

Mert én kapok kb 3-10%-ot az alatta lévő munkájából. Vagyis ha ő keres 500e-et, akkor én kapok belőle kb 15.000-50.000-et. Azzal aztán messzire megyek valóban. Ráadásul ennek a kifizetésének is általában az a feltétele, hogy én is teljesítsek valamit.


____

Kérdező: Véleményeket akarsz vagy tapasztalatot hozzáértő emberektől?

Ha siklóernyőzni akarsz, akkor megkérdezed a haverodat aki kb az utcára sem megy ki, hogy mi a véleménye? Úgyis azt fogja mondani, hogy baromság. Vagy olyat kérdezel aki siklózik? Na, ugye!?

Fent már leírták olyan céget kell találni amelyikkel tudsz azonosulni és nem parázol azon, hogy ezt megmutasd az ismerőseidnek is. Átverni nem kell őket, nyugi.

Mondjuk engem is húde átvertek 7 éve! Nagyon! :) Minden igaz volt amiket a termékekről mondtak. Azóta is használjuk őket. Egy komoly sérülésem volt aminek nem lett műtét a vége. Nekem ennyi elég volt.

2015. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én is benne vagyok egyben. És igen, kell dolgozni itt is,mint mindenben. Ismerőseimnek ez a fő állásuk,mert sokkal jobban keresnek,mint az előző munkahelyükön.

Nálunk is az egész család csinálja. Nem kell hazudni. Akit érdekel,az úgyis bele vág. Akit meg nem az meg nem foglalkozik vele.

2015. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!