Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen hogyan tudnék...

HyperVenomZX kérdése:

15 évesen hogyan tudnék pénzhez jutni?

Figyelt kérdés

Üdv,

15 éves vagyok, és olyan kérdésem lenne, hogy most lett vége a nyári szünetnek, és mit tudnék csinálni, hogy pénzhez jussak? Most megyek 9. osztályba, semmi ötletem sincs. Eladni nem tudok szinte semmit, és diákmunka is 16-tól (persze ha van ismerős akkor csak felvett volna diákmunkára a nyárra, de nem kérdeztem meg senkit, meg akkor nem annyira érdekelt) Szóval mi módon tudnék pénzt keresni, 15 évesen? Ilyen internetes-reklámra kattingatni hülyeséget nem nagyon szeretnék, amúgy sincs időm rá. Nem kell hogy gyors legyen. csak szépen lassan gyűljön a pénz, mert szeretnék új ruhákat venni, hogy a 9.-be jól nézzek ki, de még idén jó lenne pár tizen ezerhez jutni. Mit tudnék csinálni??



2015. aug. 28. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt volt a nyár. :D
2015. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdezz körbe embereket, üzleteket, lehet, hogy suli mellett hétvégén tudnak adni valami kisegítő munkát a korod ellenére is.
2015. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, és fiú vagyok. :D

Egyébként meg hát nem tudom, hol tudnék én segíteni, de köszi az ötleteket megpróbálhatom valahol. Én ilyen informatikusi dolgokban vagyok jó, de miféle kisegítő munkát tudnék csinálni, csak úgy példának.

2015. aug. 29. 02:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali :D én is 15 vagyok, sajnos tényleg csak 16 éves kortól lehet diákmunkát csinálni :/ szóval úgy mond legálisan nem nagyon tudsz pénzt keresni, és írtad, hogy nincsenek cuccaid amiket esetleg eladhatnál :D érdemes kivárni azt az egy évet..
2015. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt :)

Szerettem volna 9. osztályba jó ruhákat, de még nincs veszve a dolog, majd a szüleimmel megoldom, meg gyűjtök én is pénzt, nem költöm már el. Következő nyári szünetbe diákmunkázom (május 8-án lesz szülinapom, szóval 16 leszek nyári szünetre), és akkor lesz pénzem. Csak egy picit szerettem volna turbózni a ruhatáram, de így is oké, jó minden, csak divatosabbak lehetnének. Majd megoldjuk szüleimmel,meg később diákmunkával, csak 9.-be szerettem volna az új osztály miatt is, hogy szebben nézzek ki. Köszönöm :)

2015. aug. 30. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!