Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online reklámból pénzt keresni?

Online reklámból pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm állítja, hogy kizárólag abból él, és nem is rosszul, hogy a youtube-ra videókat tesz fel, aminek az elején reklám megy, és ha végignézi az ember, ha nem, ha rákattintanak a videóra, azzal neki megy a pénz. Lehetséges havi kb fél millió forintnyi (vagy akár több, nem mond összeget) bevételt szerezni így rendszeresen? Ha igen, mennyi időt tölt az ember "munkával", amíg ennyi összejön? Azt is mondja, hogy törlik a videóit, ezért mindig újakat kell feltennie.

2015. aug. 31. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
csak nagyzol a csávó
2015. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Lehetséges. Én egy családi ház árát összeszedtem, mondjuk nem videókkal hanem weboldalakkal. Sok időt kell vele foglalkozni, sok dolgot meg kell tanulni. Volt amikor éjszakákon át foglalkoztam egy-egy problémával, de olyan időszakok is amikor naponta csak egy-két órát. Mostanában elviszik az időmet más dolgok, meg sok a stressz, kevés jó ötletem van, alig nézek rá a dolgaimra, le is csökkentek a bevételeim.


Tehát a válasz, lehetséges amit az ismerősöd állít, aztán gyakorlatban hogy igazad mondott-e és valóban azok közé tartozik akik tudnak így pénzt keresni azt nem tudom megmondani. A lehetőség ott van mindenki előtt.

2015. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!