Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lassan egy éve hogy tartozik...

Lassan egy éve hogy tartozik nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb egy éve kölcsön adtam 10 ezer forintot az osztálytársamna, akkor azt mondtam neki hogy évvégéig ráér vissza adni. Már évközben mondogatta hogy ekkor meg ekkor vissza tudja adni de mindig jött valami kifogással. Az elő pár alkalom után rájöttem hogy hülye voltam és hogy csak átver folyamatosan. Eljött az évvége de a pénzem sehol. Évközben megadtam neki a számlaszámom hogy majd arra átutalja. Nem utalta. Most nyáron azt hazudta hogy elfelejtette a számlaszámom. 4X is találkozhatott volna velem mert átutaztam a településé, mindig szóltam neki előre hogy ott leszek, hozhatja a pénzt. 2X nem tudott jönni l, másik 2 alkalommal azt mondta hogy jön de mindig lemondta. Ma volt az évnyitó. Nem jött. Másik osztálytársamnak szintén tartozik ennyivel, ugyan annyi ideje mint nekem. Mit csináljak? én arra gondoltam hogy hagyom a pénzt és inkább jól megverem... vélemény??

2015. szept. 1. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a szuleit megkereshetned ezzel, de ugy, hogy o is ott van, szemtol-szemben. Mondja a szemedbe, ha meri, hogy nem tartozik neked. Nem kell agressziven kezdeni, lehet hogy sokkal gyorsabban a penzedhez jutsz, mint verekedessel. Amugy sem ajanlott, mert meg a vegen teged jelent fel, ha mondjuk eltorik az orra...
2015. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A veréstől nem lesz pénzed, ő meg úgy érezheti, hogy ha megverted a tartozásért, akkor ezzel le van tudva a tartozás. Szólj inkább a szüleinek!
2015. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom hol lakik csak h melyik településen.
2015. szept. 1. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Keressétek fel otthonában ketten együtt azzal, akinek szintén tartozik, és meséljétek el a szülőknek! Egyedül ne menj oda, ki tudja, milyen a családja!
2015. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a privát pénzbehajtásos dolgot ne vegyétek figyelembe!
2015. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. szept. 1. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsó tanulópénz volt, hogy nem adunk kölcsön senkinek. A megverést nem ajánlom, bajba is kerülhetsz miatta.
2015. szept. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!