Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok vissza vonni egy...

Hogyan tudok vissza vonni egy háztól házig rendelést a jófogásról?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy rosz terméket rendeltem meg, az eladóhoz hétfőn mennének a gls-től. Hogyan tudom vissza vonni a rendelést?

2015. szept. 5. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Kitalálom, mint rendeltél. Szégyelled, hogy ennyire nem tudsz magyarul, s nyelvkönyvet rendeltél.

Én nagyon ostoba vagyok, s ez lehet az oka annak, hogy nem ide firkálnék, hanem az eladónak telefonálnék vagy írnék.

2015. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek miatt hagyom itt ezt az országot :)
2015. szept. 5. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak biztatni tudlak! Gondolod, más országok ostobákból importra szorulnak. Rossz helyesírással felteszel egy olyan kérdést, amely 70-es IQ felett nyilvánvaló.

Ha én tévesen rendelek valamit, akkor nem az a legkézenfekvőbb, hogy az eladót keresem meg?

Szerinted mi más lenne a megoldás?

A jófogás nem webáruház, hanem online apróhirdetések tára. A jófogástól semmit sem rendeltél, s a GLS-től sem.

2015. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szólj az eladónak, hogy mégsem kéred, hogy még idejében vissza tudja mondani a futárt!
2015. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Az ilyen emberek miatt hagyom itt ezt az országot :)"


Én meg az ilyen emberek miatt nem árulok a Jófogáson :-)

(akik csak hülyítik az eladót, semmibe veszik a másik idejét, munkáját)

2015. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Nekemis ez lenne a problémám :D És ne mondjátok azt hogy telefonon beszéljem le hogy ne külgye mert nem érem el!
2017. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-es! Gondolod, két év alatt változott a rendszer? Nem veszed át és kész. Az eladó majd kifizeti helyetted a visszaszállítást, azaz nem pénzt fog keresni, hanem veszíteni fog. De te ezzel ne törődj.
2017. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!