Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire ajanlott es erdemes...

Mennyire ajanlott es erdemes most megindulni Nemet o. ba vagy Ausztriaba dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Szeretnenk ki menni kulfoldre dolgozni,d nem tudom ez az irak ,szir bevandorlok migrans6k miatt mennyire ajanlott? Eleg veszelyesnek tunik mar a kiutazast illettoen,ill.hogy mar teli van az orszag veluk kint is.
2015. szept. 9. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Rettegj csak, làtom a propaganda gépezet teszi a dolgát. Nem baj, több munka marad nekünk akik màr itt vagyunk.
2015. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzaszolast! En azert kerdeztem mert nem tudom mivan masfele csak azt ami nalunk van meg azt ami a tv ben.

En komolyan kerdeztem es szeretnek rendes valasz kapni.

2015. szept. 9. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Komoly választ adtam. Ha mindentől rettegsz, jobb ha nem mèsz sehova. Az ègvilágon semmi gond nincs sem Ausztriában sem Németországban. A munkavállalásodat a menekültek nem befolyádolják. Mozdulj ki a komfortzònádbòl, zàrd el a TV-t, es inkább a szemednek higgy.
2015. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Németországról nem tudok nyilatkozni, de Ausztriába mehetsz nyugodtan. Minimális számú menekült akar ott letelepedni, szóval ettől nem kell aggódnod. Plusz amennyire én tudom, az osztrákoknál nem csinálnak gebaszt
2015. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!