Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladásnál mi célt...

Csomagfeladásnál mi célt szolgál az értékét megmondani?

Figyelt kérdés
adtam fel csomagot és megkérdezték, és ha kapok azon is rajta van az értéke. ez miért fontos ha úgyis súlytól függ mennyibe kerül a feladás? érdemes többet mondani esetleg hogy biztosan ne "tűnjön el" (még szerencsére nem volt negatív tapasztalatom, csak hallom milyen rémtörténetek járnak a magyar postáról)
2015. szept. 10. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

valami alap biztosítás van a csomagfeladás díjában

ha annál drágább amit küldesz köthetsz rá külön

2015. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát ezért lehetett hogy amit kaptam 5 kilós monitort 1980 ftba került aminek 15 ezer volt az értéke, én pedig mikor feladtam egy videokártyát most 980g de 1690 ft mert harmincezer az értéke?
2015. szept. 11. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld azt a pár száz forintot!

Ha egy harmincezres videokártyára 500 forintot mondasz vagy nem kérsz értékbiztosítást, elvesztése esetén a posta csak átalányt fizet.

2015. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!