Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha állás...

Miért van az hogy ha állás interjúra mész mindig az a munkáltatok utolsó szava hogy majd keresni fogjuk. Miért nem lehet megmondani egyből hogy felvesznek-e vagy sem? Ha már tudják hogy munka erő kell nekik.

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

AZT tudják, hogy nekik KELL valaki, de hogy a jelentkezök közül KI lesz a legmegfelelöbb, CSAK AKKOR, ha már MINDENKIT meghallgattak.


EZÉRT nem mondanak azonnal semmit, mert a következö lehet SOKKAL jobb, mint te.

2015. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az lehet. Csak kicsit idegesítő. Nem tud ilyenkor mire számolni az ember.


De ha én csinálnám ezt valamelyik céggel akkor soha életbe nem keresne többet.

2015. máj. 21. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyreszt azert, mert sok jelentkezobol valogatnak, es amig nem mentek vegig az osszesen, nem fogjak senkinek azt mondani, hogy 'magae az allas'.


Masfelol, lehet hozongeni, de az igazsag megiscsak az, hogy te keresel munkat, ok meg munkaerot. Utobbibol tobb van, mint elobbibol.

2015. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalataim alapján ez pontosan annyit jelent, mint randiknál az, ha a másik annyit mond, hogy majd hív. Ahol ezt mondták nekem, ott általában soha többé nem jelentkeztek. Ahol dolgoztam, ott mindig az interjún megmondták, hogy megfeleltem, és a munkába lépés részleteit is megbeszéltük ott helyben, sosem kellett várnom az eredményre, pedig a legelső munkahelyem multinál volt, nem valószínű, hogy én voltam az egyetlen jelentkező. Pontosabban nem is én jelentkeztem, fejvadász cég közvetített.
2015. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
utolsó, a mostani munkahelyemen azt mondták az interjún, hogy van még pár jelölt, akit meg akarnak hallgatni és majd keresnek...kb 16 órával később kerestek, az ajánlattal ;)
2015. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt tudom megerősíteni, mint amit az 5. írt. nyilván van ég jelölt rajtad kívül és nem döntenek addig, míg nem interjúztattak mindnekit, akkor mi egyebet mondjanak mégis?
2015. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Masfelol, lehet hozongeni, de az

igazsag megiscsak az, hogy te keresel

munkat, ok meg munkaerot.

Utobbibol tobb van, mint elobbibol."


Igy van, kölcsönös kereses van! Én volt ahol ugy valtam el, hogy ők is meg akarnak hallgatni még pár embert és mondták, hogy nyilván én is keresek máshol is. És találtam is máshol, ráadásul sokkal jobbat: valamivel több fizu, jóval közelebb van, jobb/rugalmasabb munkaidő.


Szóval igenis mindkét fél keres.

2015. máj. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!