Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb mennyibe kerül a posta ha...

Kb mennyibe kerül a posta ha képeket +1 üveg 0,2L italt postázok? Együtt akarom a kettőt.

Figyelt kérdés
Ami biztos hogy 2000g alatt lesz. A postán tudok olyan borítékot vásárolni amibe az ital és a kép is bele megy? Kb mennyibe fog kerülni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 21. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom, miben van az ital, de bátor vállalkozás az italt a képekkel együtt postázni. A csomagokat (leveleket) dobálják - még ha dobozos is az ital, akkor is a sok levél súlya egymáson eredményezhet egy olyant, hogy kidurran a doboz és akkor annyi a képeknek.

Ha üveg, akkor meg még rosszabb...

Ha meg törékenyt kérsz, úgy meg sokkal drágább.


Borítékban semmiképpen nem küldeném - csak dobozban. Ha kicsi a doboz és 2 kg alatt van, akkor ajánlott levélként is fel lehet adni.

2015. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: igen, tudom, nem a kérdésre válaszoltam, mert nem írtam meg, hogy mennyibe kerül. Azért nem, mert ez súly és méret függő.

Posta.hu oldalon a díjszabásnál megtalálod részletesen.

2015. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Légpárnás postakész borítékra gondoltam. De az üveget belerakom egy dobozba plusz.

Akkor?

2015. szept. 21. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Mint írtam, méret és súly függő. plusz dobozzal már nem biztos, hogy belefér a borítékba, a doboz lehet, hogy kiszúrhatja a borítékot és az se biztos, hogy van a postátokon akkora légpárnás boríték - ami mellesleg megint nem 2 fillér.


Látatlanban semmiképpen nem lehet ezt megmondani,ezért mondtam, hogy a posta.hu oldalon magad is meg tudod nézni.


Ha ragaszkodsz a "bubis" boríték megoldáshoz, akkor viszont 1.500 ft alatt aligha úszod meg...

2015. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jól van! Köszönöm válaszod.

Holnap majd postán megbeszélem.Ami biztos hogy 2 kg alatt van. :)

A képeket külön adom fel. A italnak veszek külön dobozt a postán szerintem. :)

Köszönöm mégegyszer! :))

2015. szept. 21. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:

DE miért? nem értem... Azt írtam az első válaszomban, hogy ha dobozban adod fel, együtt, még az a leggazdaságosabb megoldás. Pontosabban, hogy fel lehet adni ajánlottan. Az italt jól becsomagolod és ha beleférnek a képek is és nem túl nagy a csomag, akkor elmegy ajánlott levélként.

Vagy csomag 1.190-ért... valahogy így...


Nem tudom, miért ragaszkodsz annyira a borítékhoz. Dobozban, biztonságosan becsomagolva sokkal védettenn. De Te tudod...

2015. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
védettebb
2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De holnap iskolaban leszek .. és órák után megyek a postára.. nem tudom becsomagolni. Csak ott. Az italt féltem,hogy széttörik. Vodkarol van szó.. hiába erős az üveg.
2015. szept. 21. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Hmmm. Nem túl jó megoldás... 2 ajánlott meg piszok drága lesz...hááát, Te tudod, de többe fog kerülni a feladás, mint maga a vodka...

Úgy látszik, mégsem tudtam segíteni, pedig próbáltam - sajnálom :-(

2015. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

de lehet megpróbálom megoldani. Legalább újságpapírral kibéleljem. És úgy lesz ahogy írod :)

Köszönöm :))

2015. szept. 21. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!