Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvétes fizetés nem saját...

Marczi96 kérdése:

Utánvétes fizetés nem saját lakcímre rendelve?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy szeretnék rendelni internetről egy bizonyos terméket, de kollégista vagyok ezért nem tudom otthonra rendelni, és a cégnél nincs pick-pack pontos kiszállítás. Hogyan tudnám megoldani hogy meg tudjam rendelni? pl. kolesz címét is meg tudom adni ilyenkor szállítási címnek? mert ha úgy van hogy rámcsörögnek előtte, órákról ki tudok jönni érte... vagy tudtok ajánlani működő opciókat?? előre is köszi a válaszokat!!

2015. szept. 21. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha postán rendeled nem fognak rádcsörögni. Ha a Kolesz portása nem tud előkeríteni, akkor vagy átveszi a küldeményt, vagy a postás értesítőt hagy és akkor az értesítővel akkor is át tudod venni, ha nem vagy a kolesz címére bejelentkezve.
2015. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!