Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak,...

Milyen lehetőségek vannak, amiből oénzt lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a munkával megkeresett pénz édes kevés, a család normális fenttartására :(

Olyan ötletek érdekelnének, amik nem juttatnak börtönbe. és nem kell nagy hitwel sem a belevágáshoz.



2015. szept. 22. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A munkával megkeresett pénz miért nem elég?
2015. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
talán mert kevés? O.o
2015. szept. 22. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:
gyűjtögess és kezdj saját vállalkozásba,legalábbis nekem ez lesz a tervem,aztán hogy mennyire jó ötlet az majd kiderül valamikor
2015. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2015. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés a pézcsináló ötletekre vonatkozik. Mindenki más kíméljen meg.
2015. szept. 22. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, hogy miért nem lehet válaszolni a kérdésemre.

Attól még, hogy valaki adott esetben jól keres azzal, hogy selyemmel kereskedik, én csak buknék rajta, mert nem értek hozzá. Azzal lehet pénzt keresni, amihez jobban értesz, mint a többség. Nem tudom, hogy ebben mi a meglepetés. Piacképes tudás hiányában fölösleges "pénzcsináló ötleteken" gondolkodni, mert csak bukni fogsz.

2015. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hallottál már a tanulásról, amihez nem értek, azt megtanulom. És a jobb jövöért, bármikor képes vagyok az új tudás elsajátítására.

Szóval bármijen ötlet jöhet!

2015. szept. 22. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel olcsón e-bay-en, eladod itthon drágán.
2015. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. szept. 22. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van egy pénzcsináló ötlete, az nem fogja neked elmondani, hanem pénzt fog csinálni belőle. Be kéne látni, hogy a sok pénzhez jó saját ötlet kell, semmi más.
2015. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!