Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki tud magáncsőd bejelentéséve...

Ki tud magáncsőd bejelentésével kapcsolatban segíteni, hogyan kell elkezdeni, kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
50%-os levonásom van, kézfizető kezesség miatt. Ebből kijönni semmi esély. Menjek külföldre...."az a vonat nekem már elment...." Egyedül, nyelvismeret nélkül, mindent itt hagyva, az ismeretlenbe?! De, ha van jobb ötlet, minden érdekel....szóval, magáncsőd???

2015. okt. 1. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


"Menjek külföldre...."az a vonat nekem már elment...." Egyedül, nyelvismeret nélkül, mindent itt hagyva, az ismeretlenbe?!"



Kulfoldon is elobb-utobb behajtanak a tartozasod.

2015. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem tartozom semmivel, illetve, jobban tartozom, mint maga az adós, aki nem is dolgozik.

Végül, nekem megnyugató, hogy külfödre ne menjek, legalább, nincs olyan érzésem, nem tettem meg, amit lehetett......a magáncsődöt elolvastam...aki ezt bevállalja, az nem normális

2015. okt. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!