Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hiányos tályékoztatás miatt...

Hiányos tályékoztatás miatt lehet perelni?

Figyelt kérdés
Vagy egyébb más retorziót alkalmazni egy átlag embernek egy világ vállalattal szemben? Hallottam egyszer hogy egynő úgy vált gazdaggá hogy megmikrózta frissen fürdött macskáját "szárítás" gyanánt és mikor az állat bele döglött azzal védekezett a perben hogy a használati utasításban nem volt benne hogy "élő macskát ne mikrózz" na most én arra vagyok kiváncsi hogy ha egy nivós vállalat kikapcsol bizonyos szolgáltatásokat , és erről érresítőt küld ,de az értesítőben csak 2 féle szolgáltatás korlátozását említi holott ennél sokkal többet von meg valamint arról nem beszél hogy külön honorálium megfizetése után hajlandó csak a szolgáltatások vissza kapcsolására akkor szabályosan jár e el?

2015. okt. 2. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A macskás esetről én is hallottam, és jó ha tudod. Kitalált sztori, soha nem történt meg ilyen eset. Ennél cifrább történeteket is kiagyalnak. A hiányos tájékoztatás meg nem olyan, hogy perelj. Ha nem tudod mi az amit nem mondtak el, akkor magad is utána tudsz járni, és "házon belül" intézkedni. Ha tudod eleve akkor eleve nem hiányos a tudásod.
2015. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buta vagy de ügyeskedni próbálsz, ebből semmi jó nem sülhet ki.
2015. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!