Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes csalás áldozata...

Sancer kérdése:

Internetes csalás áldozata lettem! A jófogás.hu-n elcseréltem aaz uj 65 ezer ft os telefonom egy xbox360 ra én korrektűl feladtam viszont cserébe egy könyv nagyságu dobozt kaptam üresen! Mit tegyek? érdemes perelni?

Figyelt kérdés
csalás,jófogás,átverés,rendőrség,xbox360,

2015. aug. 26. 21:31
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
70%
Ez most komoly ? Képes voltál egy vadidegennek elküldeni egy 65 rugós készüléket puszira,hogy majd ő meg küldi az Xbox-ot ? Hol élsz te ?? Ez volt a tanuló bánat telefon,ha lehet ezt így nevezni. Készült szerződés,vagy bármi ? Ha nem,akkor fordulhatsz akárhova,kiröhögnek,hogy mekkora balf**asz voltál.
2015. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
szia minden üzenet és bizonylat megvan átvert, egyértelmű beszélgetéseket mindent lementettem egyértelmű netes csalás ezt büntetik ugytudom " megkárosított " és tudom is bizonyitani
2015. aug. 26. 21:51
 3/37 A kérdező kommentje:
és úgy tudom 20 ezer ft felett ráadásul büncselekmény az efajta csalás !
2015. aug. 26. 21:52
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést teszel ismeretlen tettes ellen, egy hónap múlva pedig kapod a papírt hogy az eljárást megszüntették. Ez kb így szokott menni netes átveréseknél.
2015. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Itt olvasgass: [link]
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen a tettes ! Tudom nevet cimet szamlaszamat minden adat adott es beszelgetesek is levannak mentve fenykepezve neten azt irjak mivel 50 ezer felett van akar borton is jarhat erte
2015. aug. 26. 22:04
 7/37 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? Menj a rendőrségre és tegyél feljelentést.
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja. Tele van minden fórum olyan netes átverés károsultakkal, akiken rohadtul nem segített a rendőrség. De menj be tegyél feljelentést, aztán majd kiderül hogy mit tudnak kezdeni az üggyel.
2015. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
52%
feladóvényen milyen feladási tömeg szerepelt? sérült volt a pakk, amikor átvetted?
2015. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést, de ha meg is találják hosszú ideig nem látod majd a pénzed, ha látod még egyáltalán. Nem lett volna egyszerűbb előbb gondolkodni, utána cselekedni? 65k neked nem érte meg az utazást a személyes átvételhez?
2015. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!