Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Problémám van az Intrum...

Problémám van az Intrum Justitia-val:már 2. hónapja jogtalanul vonják a fizetésemből a tartozást, mivel az már letelt, de arra hivatkoznak h rendszerkarbantartás miatt nem tudnak információt szolgáltatni. Hová fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
AA arbantartás május óta tart!A tartozást egyébként a férjem fizetéséből is vonták egyidőben,mert közös volt a tartozás,de neki már leállították,nekem nem...
2015. okt. 7. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tertivevenyes ajánlott levélben érdeklődő meg, hogy miért vonják még és kérj kimutatást az eddig befizetettekrol illetve a jelenlegi egyenlegrol
2015. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az illetékes bíróságon kell végrehajtási kifogást tenni.
2015. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kértem elszámolást több mint egy hónapja és semmi....telefonon mindig akad vmi jó kifogáuk. De legalább már leállították a levonást ennyit sikerült elérnem 3 hónap alatt. Viszont biztos vagyok benne h többet vontak a kelleténél,csak nem akarják visszaadni :@@ Hol lehetne bepanaszolni őket h végre kiköhögjék azt a nyamvadt elszámolást???
2015. nov. 27. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a kamarájuknál.
2015. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!