Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 700 Ft-os bruttó órabér jónak...

700 Ft-os bruttó órabér jónak számít diákmunka esetén?

Figyelt kérdés
Telefonos operátor munkakörben.

2015. okt. 11. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Jónak nem, inkább átlagosnak.

A Tesco-nál ennél kevesebbet fizetnek valamivel.

Én elvállalnám a helyedben.

2015. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van rá lehetőséged, tehát pl van nyelvvizsgád(pontosabban nyelvtudásod, nyelvvizsga nem mindig kell), főleg ha felsőfokú vagy akár több nyelvből is, vagy tudsz programozni stb akkor azt javaslom, mindenképp keress magasabb órabérben munkákat! Nekem angol és német felsőim vannak és ezzel 900-1300/óra kategóriás munkákra is tudok jelentkezni, most hívtak be állásinterjúra egy 900/órásra ami már nagyon jónak számít. Viszont ha alkalmi munka adódik, 1-2 napos hostesskedés vagy csomagolás, azok általában 7-800/órásak, természetesen amíg nincs fix munkám el szoktam vállalni őket, így is nagyon megéri. Az alatt viszont nem. (Minek vállalnék 604 forintost mikor magasabbért is lehet?) Szóval a 700/óra, ahogy az első is írta átlagos, de már azzal is meg tudsz keresni 5000-et naponta, szerintem teljesen jó :)
2015. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkásoknak nem adnak túl magas béreket, szóval a 700 forint szerintem nem kevés. Én dolgoztam már 535 forintért is (3 éve, amikor még ennyi volt a minimál), mivel éppen olyan volt a szaktudásom és az időbeosztások. Diákként nem mindig tudsz válogatni.
2015. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én annyira nem vagyok vele megelégedve (588 Ft/óra nettóban).

De elvállaltam, mert elég könnyű munka, gyorsan eltelik a 6 óra, és utána még marad energiám élni/tanulni.

A jobb órabéres munkák esetén a) minimum 25-30 órát kell vállalni hetente, ami sajnos nem fér bele az időmbe b) rengeteget kéne utaznom c) nem kerestek meg jelentkezés után :D De akkor egyelőre nem pattogok, csinálom ezt a mostan melót (ameddig hívnak), aztán ha lesz jobb, váltok :) Köszi a válaszokat!

2015. okt. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!