Veszhelyzet kérdése:

Ebay nem fizetek?

Figyelt kérdés
Sose nézegettem az online piacokat,mint pl Ebay,vatera,miegymás.Nagyjából 3 hete hallottam az oldalról és megnéztem mi is ez.Határtalan választék,ígyhát nézelődtem mindenfélét.Az airsoft kategóriába belestem és nézegettem a fegyvereket,ez lett a vesztem.Az ebay szerint megvásároltam 2 fegyvert,darabja 13.000HUF és mellé a postaköltség 55000(!!!) magyar forint. írtam az eladónak,hogy nem szeretném őket,nem tudom hogy sikerült berakni a kosárkámba és az ebay szerint már meg is vettem,de én ugyan nem fizettem ki,a számlámról nem tűnt el a havi fizetés.Kérdés a következ: miután írtam 2x az eladónak de ő nem ír vissza,én nem fizetek akkor mit várhatok mi lesz ennek a következménye? nyilván én szúrtam el valamit tudom és ha egy mód van rá majd édesanyámtól megkapom a fejmosást,mástól nem kell köszönöm.A válaszokat előre is köszönöm,nagyon félek,hogy mi várható,mégiscsak nagy összeg ez a ~80.000forint.

2015. okt. 17. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eBayen semmi sem lesz belőle. Az eladótól többet nem vásárolhatsz, mert letilt. Ennyi. Még csak negatív értékelést sem kapsz, mert a Vaterával ellentétben az eBayen kb 5 éve megszüntették ezt a lehetőséget az eladóknak. A pénzt akaratod lelleneére nem tudják elvenni tőled akkor sem, ha van Paypal fiókod. A fizetést neked kell jóváhagynod, anélkül nem kap az eladó pénzt. Nincs inkasszózás. Tehát igazából szard le és kész.
2015. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lesz, hogy letilt az eladó, ha unatkozik akkor még nyit egy "unpaid item case"-t is ebayen. Aztán ha ezt többször eljátszod lebannolnak és kész.
2015. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3éve rendelek, és nem 1x mondtam vissza megrendelést,mert mégsem kellett meg egyebek,és nem vagyok törölve aktiv felhasználó vagyok több mint 500rendeléssel
2015. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mit irtal neki?


Legkozelebb, ha lesz legkozelebb, akkor ilyesmit irjal:


Dear Seller,


I apologize but I am new to eBay.

I'm sorry, but I do not want your product.

Thank you for your consideration.

Best regards,

alairas


Ennyi eleg es tobbet nem foglalkozik veled az elado.


Ezeket pedig tessek olvasgatni:

[link]

2015. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ejha,köszönöm szépen a sok választ,nagyon megnyugtatott!! :) A szöveget mentem,fő a biztonság. Köszönöm szépen mindenkinek!!! :)
2015. okt. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!