Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen nyerő sportfogadásos...

Milyen nyerő sportfogadásos taktikákat, trükköket, stratégiákat ismertek és/ vagy használtok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Elkerulom az ilyeneket, 100%-os esellyel megnyertem azt az osszeget, amit ezekre kidobtam volna. :)
2015. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
A/B-s stratégia. Mindig egy meccsest teszel meg. 2 szórásra. Tehát x-y csapatot is megteszed nyerőnek 2 külön szelvényen. Így az esetek 85%-ban nyersz, mert kiszámították, hogy a meccsek csupán 15%-a végződik döntetlennel. Viszont így ugye veszteséged is lesz, gondolod, mert, ha 2 szelvényt teszel akkor biztos buksz is. Ez igaz, viszont mindig olyan meccset kell tenni ahol az egyik szorzó minimum dupláz, a másik is legalább 1,5, ezzel minimalizálod a veszteséged. Hosszútávon azonban 20-30%-os pluszban leszel. Én ebből élek, kb. ennyi az egész.
2015. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó.


A meccsek 35-40%-a végződik döntetlennel. A veszteséget nem minimalizálod mivel dupla téttel játszol. Akkora baromságot írtál... Ezt a stratégiát amúgy Herold strategy hívják. Én még kezdőként 100+ ezer Ft-ot buktam vele. Hajrá.

2015. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

sportfogadásban nincs olyan taktika ami HOSSZÚtávon profitibilis lenne.


Ugyanis ugyanúgy matematikai alapokon nyugszik mint pl a rulett.


Ez a meccsek 15 %a döntetlen meg egy nevetséges statisztika.


Ha elég nagy a minta akkor pontosan ugyanakkora esély van a döntetlenre mint pl arra hogy a hazai csapat nyer.

2015. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy nem teljesen igaz, hogy fogadáson hosszú távon ne lehetne nyerni.


A lényeg az, hogy ne úgymond a ház ellen játssz, aki nyilván mindent kiszámolt és tuti nem lehet veszteséges hosszú távon... Hanem (ami magyarországon nem létezik, de pl. külföldön létezik ilyen) fogadáskötőn keresztül más játékosok ellen, egy saját megszabott fogadással.

2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Töltsd le a Bookie Buster című könyvet, ha jól emlékszem 21 stratégiát mutat be részletesen. Én az 5-ös stratégiát követem 4. hónapja, eddig a 3 hónapot 42, 55 es 21%-os ROI-val zártam. Próbálkozz, de csak okosan :) Hajrá!
2015. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy állsz most, mennyit nyertél vagy vesztettél a kérdés kiírása óta?
2015. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok új kérdést kiírni, nekem van egy olyan "ötletem", amely hosszú távon nyereséges (sportfogadás). A hosszú táv itt 10ezres nagyságrendű eseményt jelent kb. 1-2 év távlatában. A befektetett összegnek kb. 2-3-5%-a a nyereség. Kb. olyan, mintha a rulettben a piros számok közé tartozna a 0 is és mindig a pirosra tennénk. Ehhez kéne egy megfelelő (esetleg valami money management) stratégia, amivel a nyereséges időszakot le lehetne rövidíteni mondjuk 1 hónapra.
2016. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!