Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos a steam? CS:GO-hoz...

Biztonságos a steam? CS:GO-hoz kis segítség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megvettem a CS:GO-t Steamen mert Sourceval meg 1.6-tal is sokat toltam már és meg akartam venni a cs:go-t, ki is fizettem anyukám bankkártyájával (mielőtt beszólnátok megengedte és kifizettem neki sebpénzből), és indul meg minden, csak ez nem von le több pénzt? Mármint nem aktiválós koddal csináltam hanem telepítettem vásárlás után és ez nem von le minden alkalommal pénzt amikor belépek a játékba? Ja és adhatnátok tanácsokat keveset, mert kb 1x játszottam a CS:GO val mielőtt megvettem, az előtt kb 2 éve. Szóval skinekkel kapcsolatosan stb....


Előre is köszönöm a válaszotokat.


"NaddzyAsd"



2015. okt. 19. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
zsebpénzből*
2015. okt. 19. 20:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztonságos. Szerinted, hogy létezhetnének már vagy 10 éve úgy, hogy meglopják anyát?
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz. És meglopják anyát. Nos. Írtam, hogy kifizettem, és attól még, hogy 12 múltam nem kell ilyeneket írni.
2015. okt. 20. 14:48
 4/4 A kérdező kommentje:
És van pár tanácsod :D ?
2015. okt. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!