Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthoni borítékolás. Hallott...

Otthoni borítékolás. Hallott róla valaki, valamit? Megbízható?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék valami tényleges, otthon végezhető munkát! Erről hallott már valaki? Tapasztalat? Jobcenter oldal hirdet otthoni borítékolást. 850 Forintot kellene utalni, adatkikérésre (tiszta erkölcsi).
2015. okt. 20. 07:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2015. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Ne utalj egy ft-t sem nekik!

Kamu,ahogy a többiek írják.

Lehet "csak" 850 ft,de szerinted hányszor 850 ft-ot sikerült már bezsebelniük?! ;)

Drága jó anyám bele futott ebbe a nem létező szuper munkába,nem hallgatott rám,küldte nekik a pénzt.. próba szerencse alapon.

Semmi nem lett nyílván belőle,elment jelenteni a rendőrségen,hogy van ez a kamu munka,hátha más is jelezte már.

Igen,más emberek is belefutottak ebbe.

1 hónapja mehetett tanúskodni,nem tudom hány 1000 embert vertek át..

Rajtad áll a döntés,hogy mit teszel ezek után.

2015. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor én most ezzrl be is fejeztem az otthon végezhető munkák keresését. Pénzt nem utaltam soha senkinek (pedig kellett volna?!). Csak nem egyszerű, és gondoltam hátha... Gyerek mellett kellene találnom valamit, amivel hozzájárulhatok a kasszához. Nincs bölcsőde a közelben, sem nagyszülő, sőt még munkahely se, ahova visszavárnának. Sajnos kézügyességem sincs, hogy esetleg az általam saját kezűleg előállított dolgokat áruljam. És mégcsak nyelvismerettel sem rendelkezem. "Csak" diplomám van. De minek? Köszönöm mégegydzer, mindenkinek! Ment a zöld kezecske!
2015. okt. 20. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!