Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondanátok ONLINE másodállásokat?

Mondanátok ONLINE másodállásokat?

Figyelt kérdés
Mik ezek? Egyre több embertől hallom, de nincs alkalmam megkérdezni, mik ezek. Példákat tudtok?
2015. okt. 25. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki az online állásokat keresi, de érdekes módon senkinek nincs.
2015. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mivel nem ismerem, de mik ezek? Mit takar?
2015. okt. 25. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Fordítás, webáruház, programozás, szállás, időpont és egyéb foglalások, aukció, apróhirdetés, blogolás, vlogolás tanfolyamok, tanácsadás és gyakorlatilag bármi amit le lehet képezni, online formára.


Vagyis ahol megoldható az adott helyen és időben történő együttes személyes jelenlét a kommunikációhoz, értékesítéshez és egyéb folyamatokhoz.

2015. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cikkírás karakterenként 0,7Ft (szóköz nélkül)


Nem árt ha tudsz gépírni illetve van írói vénád + kreativitásod.


A többit nagy vonalakban a #3as leírta.

2015. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nem mindenhol. Bár szeretek megosztani eszméket inkább a facebookon nem nyílvánosság előtt, de majd megkeresem mert jól hangzik!
2015. okt. 25. 12:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Programoztam is, de azt unalmasnak tartottam már a HelloWorld után.
2015. okt. 25. 12:50
 7/7 anonim válasza:
#4 hol fizetnek 0,7 Ft-ot karakterenként? Már egy ideje benne vagyok online cikkírásban, de még nem találkoztam ezzel.
2015. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!