Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom bizonyítani,...

Hogyan tudom bizonyítani, hogy egy nagyobb összeg (milliós) szerencsejátékból származik, nem pedig pénzmosásból?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Valami papírodnak elvileg kellene lenni róla, ha törvényes szerencsejátékban nyerted.
2015. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Milliós összeget banki átutalással fizetnek ki, a Szerencsejatekok ZRT pedig már leadózta a nyereményt.
2015. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

No igen, leadózta, és lejelentette, hogy személy szerint kitől vonta le, és mennyit!

És arról kiadta a szerencsés-nek az igazolást, ha bárki elővenné, hogy honnét erednek a milliói....

2015. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

ha valóban legális tevékenységből származna, meg sem kérdezné, mert lenne róla dokumentum.

inkább valami olyasmire gondol szerintem, hogy pókeren nyerte valahol.

az is szerencsejáték, csak nem az állam által felügyelt.

nos, ha erről nincs igazoló dokumentumod, és kapsz egy vagyonosodási vizsgálatot, amiben nem tudod bizonyítani, honnan lett hirtelen házad és bmw-d a minimálbérből, és örökség (stb) nélkül, akkor csúnyán meg fogod ütni a bokádat.

elég egy rosszakaród (sokszor egy "jóbarát") névtelen bejelentése.

2015. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
"nkább valami olyasmire gondol szerintem, hogy pókeren nyerte valahol. " akkor szépen beleírja az adóbevallásba és kifizeti a 16%-ot ;)
2015. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetro ***** válasza:
mekkora az a nagyobb összeg?
2015. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Egyébként Tippmixpro-n nyertem összesen 2 milliót.(nyilván nem 200 Ft-os téttel). Csak azért kérdeztem mert nekem nincs erről "írott dokumentumom" otthon.
2015. okt. 27. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor van bankszámla-kivonatod, amin egyértelműen látszik, hogy honnan érkezett az összeg.
2015. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!