Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek átvertek az...

Szerintetek átvertek az ebayen? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy terméket, kifizettem, kaptam is egy emalit, hogy úton van. Nem láttam se becsült szállítási időt, se track numbert, írtam az eladónak, hogy küldjön, persze semmi választ nem kaptam! Egy ideje szállingóztak a negatívok, sorban jelentették be a vevők,hogy nem kapták meg a terméket. Ma látom, hogy törölték acikket, amit vettem. Okt. 7-én rendeltem, ki akartam várni a reklamációval a 30 napot, de mivel törölték az árut, vitát akartam nyitni, de nem tudok! Ezt írja ki, mikor kiválasztom, hogy nem kaptam meg az árut:"It looks like your item is covered!"

Ez mil Most hogyan tovább? Reklamáljak a paypalon? Vagy írjak az ebaynek? Vagy várjak? Őszintén nem hiszem, hogy megkapom valaha, csak a pénzt akarom visszakapni. Nem volt nagy összeg, 2000 ft, de bosszant!



2015. okt. 28. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Belefutottál egy csalóba, nem fogsz tudni mit csinálni, örülj neki, hogy nem nagyobb összeget buktál. Máskor jobban figyelj oda, hogy kitől vásárolsz. Én mindig csak olyantól vásárolok, akinek sok ezer pozitív értékelése van (általában valódi üzletek, nem magánemberek).
2015. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van.... Nem voltam elég körültekintő, de azért nem hagyom annyiban a dolgot! Beléptem a paypalba, ott is úgy szerepel, hogy kiszállítva!

Kezdő ebayes vagyok, nem nagyon tudom, hogy ilyenkor mi a protokoll?

2015. okt. 28. 14:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha sorban kapta emiatt a negatívokat, valószínű, hogy már jelezték mások is az ebay felé. Ő maga létezik még, vagy a fiókját is törölték?
2015. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jelezd az ebaynek.
2015. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ô maga még fent van, csak a termék tűnt el, az összes értékeléssel együtt!

Levelet írjak az ebaynek? Mert vitát, nem tudok indítatani, ha kiválasztom ugye az opciót, hogy nem kaptam meg, akkor kiírja, hogy "it looks like your item is covered" vagy más opciót válasszak?

A paypalon már indítottam reklamációt!

2015. okt. 28. 14:28
 6/18 anonim ***** válasza:

"it looks like your item is covered"


És ezt pontosan mire írja? Mert arra nem értelmes válasz, amit te mondtál. Talán csak rossz dologra klikkeltél.

2015. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

No. Kezdő vagyok bocsi :)

Szóval vitát akartam nyitni. Kiválasztottam az I havent received my item opciót, aztán kiválasztottam a terméket. Utána jött ez az üzenet az ebay felületén, nem is tudtam továbblépni! Többször megpróbáltam, mindig ez jött fel, szóval nem nyomtam mellé.

2015. okt. 28. 14:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha rámegyek a cancel the purchase opcióra, akkor pedig ez jön fel : " Looks like you are not buying or selling this item"
2015. okt. 28. 14:55
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyébként is milyen dolog az, hogy itt van egy csaló, átvert egy csomó embert, törölte a terméket amit árult, és most újra ott van ebayen 100℅ pozitív értékeléssel? Ebay vitát nem lehet indítani ellene, értékelést már nem írhatok?!

Remélem a paypalon keresztül sikerül valamit elérni!

2015. okt. 28. 14:59
 10/18 anonim válasza:
Az ebay általában a vásárlók pártját fogja jobban, ha nem tudod bejelenteni akkor írj a " [link] A PayPal is visszafogja szolgáltatni az összeget, csak annak meg papolni kell egy picit is.
2015. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!