Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogásnak miért nincs...

A Jófogásnak miért nincs (ingyenes) konkurenciája?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nem vagyok egyedül azzal, hogy két egyszerű dolgot várok el egy egy eladótól:


-telefonos elérhetőséget,

-lehetőséget a személyes átvételre (bárhol).


A Jófogáson kereséskor nem lehet ezekre szűrni, írogathatok egy-egy "eladónak" hetekig. Meddig tartana belekódolni az oldalba néhány keresési opciót? (Hiába írtam nekik.) Mintha a kiemelős szolgáltatásaikon kívül direkt nem akarnának semmit sem fejleszteni, csak ugye nincs más, az a mocsok Vatera pedig jutalékot kér.


Nincs az országban egyetlen üzletember sem, aki be tudna indítani egy normális apróhirdetési oldalt? Itt a lehetőség.



2015. okt. 31. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Itt a lehetőség. Igen, és éltek is vele sokan. Tavasszal, amikor megszűnt az OLX, legalább 5, de inkább 6-8 olyan weboldal indult, ami az OLX klónja volt (kinézetre)

Csak sajnos egyik sem tudta kinőni magát, mert mindenki ott akar hirdetni, ahol már sokan vannak. És senki sem érti, hogy ő is hozzájárulhatna ahhoz, hogy sokan legyenek. Tavasszal még bátran ajánlgattam ezeket a klón oldalakt, de mindenki fanyalgott, hogy "ott nincs senki"

Szóval a nagy lehetőségre már sokan ráugrottak, csak éppenséggel nem lett belőle semmi, mert mindenki egy, már jól működő oldalba akar bekapcsolódni. Nem értik, hogy ennek megteremtéséhez nekik is hozzá kellene járulniuk


A klónoldalak közül egy normális maradt meg, ami időközben designt is váltott


[link]

2015. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Eszembe jutott néhány klón oldal. Aki tud még, írja meg


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
2015. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írhat még véleményt is, oldalt is, aki tud.
2015. okt. 31. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

"-lehetőséget a személyes átvételre (bárhol). "


El vagy te tévedve, kisfiam!

2015. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért lennék eltévedve? Nem bárhol, ahol én akarom, hanem például az áru megtalálható egy vidéki városban, de csak a levélküldemény van ott, mint opció. Mi van, ha járok arra, esetleg oda valósi vagyok?


Évek óta hirdetek, és amikor csak lehet, személyesen adok át egy terméket. Ne pontozgasd le a többieket, ha nem tudsz érdemben hozzászólni!

2015. nov. 1. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
...mert ez Magyarország =a hely, ahol semmi sem működik. :) (a dzsentrielvű birodalomépítésen, regionális korrupción stb. kívül)
2015. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas ahogy próbálják betölteni az űrt ezek a klón oldalak, a helyett, hogy kreatívak lennének és kitalálnának valami újat. Az emberek nem fognak ott hirdetni mert a kutya sem használja ezeket az oldalakat. Személy szerint nekem van egy ötletem amivel meglehetne fogni a jófogást is, sőt a vaterát is viszont tőkém nincs rá , hogy kivitelezzem így nem foglalkozok vele.
2015. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!