Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesti minőségibb hamburger...

Budapesti minőségibb hamburgerezőkbe van esély bekerülni ha előtte csak mekiben dolgoztam? Milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 18:23
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Pl ilyen helyekre :


[link]

2015. nov. 1. 18:23
 2/32 anonim ***** válasza:
Szakmai képzés nem feltétel és ha van tetterő kitartás bekerülsz . Az más kérdés hogy 400 Ft-ba se kerül egy ilyen holmi és drága , de tartalmasabb a mekistől biztosan .
2015. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 SándorÚr ***** válasza:
van esély, nagyon kellenek a droidok mindenhová 600-800ft óra
2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

600 per óra? Azt hittem ilyen prémiumabb helyek jobban fizetnek...


700 at a mekiben is adnak bruttó óránként...

2015. nov. 1. 20:18
 5/32 anonim ***** válasza:

Attòl hogy exklùzívabb egy hely, mèg egy biorobot betanìtott munkàsnak nem adnak többet.


Ha többet akarsz keresni, tedd magad eladhatòbbà a munkaerőpiacon. Beàllni burgert forgatni nem egy nagy karrier.

2015. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De itt pont az a lényeg hogy már nagyobb tudás kell, sokkal többféle burger van és a készítési folyamatok is bonyolultabbak..
2015. nov. 1. 20:44
 7/32 anonim ***** válasza:
Az, bonyolultabb. Egy nagy francokat. Ha neked ez a munka is bonyolult, àsd el magad szerintem.
2015. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
szóval szerinted a szakácsok munkája is betanított munka?
2015. nov. 1. 21:29
 9/32 anonim ***** válasza:

Ez nem szakàcsmeló. Egyszerű hamburgereket àllítanak össze.


Ne akard magad szakàcsnak beàllìtani Balàzska! Mekiben egyszerű burgerforgatò voltàl, annak sem a legjobb, àllìtàsod szerint lusta is vagy, kàr erőlködnöd. Van pènzed, ha akartàl volna, màr rég tehettèl volna valamit azèrt hogy jobban keress, de nem, te csak a hülye kèrdèseiddel ìrogatod tele az oldalt.


U.i: Tudsz valamit a màsik "dìszpintyről", Eddieről? Miòta bevágta a durcit ès nem blogol mi törtènt vele? Hazaköltöztek már?

2015. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos ötletem hogy mit tanulhatnék ki!


Meg elittam már az agyam is eléggé!


Ezek tényleg komolyabb hamburgerek én úgy gondoltam hogy ha majd jelentkezek ilyen helyre akkor kérhetek nettó 150 rongy fizetést legalább nem?

2015. nov. 1. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!