Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szponzorszerzés hogyan lehetsé...

Szponzorszerzés hogyan lehetséges autóversenyzéshez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy Ladat összerakni de sajnos az anyagi háttér még egy civil kocsit sem enged meg . Gondolom egy bizonyos önrész is kell . Mennyit soktak egy ilyenért adni hogy a kocsim ajtaján hordom a matricájukat ? Most leszek csak 17 de egészen 4 éves korom óta érdekel az autósport . Köszi a válaszokat !

2015. nov. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz előbb le kellene valamit tenni az asztalra a már kész autóval, hogy felfigyeljenek rád.
2015. nov. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Igen, elegendő ha csak a két hátsó ajtóra teszel egy-egy aprócska matricát és már az összes anyagi gondod meg fog oldódni. Ha szépen kéred, lehet, hogy még a Ladát is a szponzor adja, neked csak nyomni kell.

Ha nem jön össze, írj a Mikulásnak, ő biztosan elintézi. :)

2015. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Gondolom egy bizonyos önrész is kell . "

Azzal, hogy a Ladat megvegyem semmi gondom mivel már 3. éve nyáron diákmelóztam és a pénzt szépen eltettem a perselyecskémbe amiben van már 160.000Ft . Ami a gondot okozza az átalakítás . A Mikulásnak pedig már írtam vagy 13 éve de helyette csak Buragot kaptam egy jókívánsággal egy kis cetlin . :D Egyénként Michelisz Norbit is a számítógépes világban fedezték fel de biztosan többet mutatot mint most én . Akkor szerintem marad a gyűjtögetés még vagy 8-10 évig . :D

2015. nov. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!