Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen gls-hez hasonló futárcé...

Milyen gls-hez hasonló futárcégek vannak még?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Google
2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

off: #1 Köszönjük Emese!

on: Nem tudom, hogy ezzel mennyire segítek, de pl. a Magyar Posta is futárkodik (másból nem is élne meg...)

2015. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismertebbeket sorolom:

- UPS

- DPD

- Sprinter

(Amúgy kb. 50 futárszolgálat működik. Van motoros is. És van olyan ami 24 óra alatt kézbesít. És van olyan ami csak Budapest és vonzáskörzetében.)

2015. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

"off: #1 Köszönjük Emese! " - "Emese" a kérdező, nem én!

Ott kezdődik, hogy nincs olyan cég, hogy "gls". GLS van.

Aztán, honnan a retekből tudjam, hogy ő milyen "hasonlóságra" kíváncsi?! Aki Budapesten is elérhető, aki autóval szállít, aki külföldre is szállít, aki árban hasonló díjat kér, aki gyorsan szállít...

Nyalizhatsz de aki nem képes egy értelmes kérdést kiírni, az ne várjon értelmes választ!

Aztán most lepontozhatsz, ha attól áll fel neked!

2015. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sprinter, DPD, DHL, Gepárd
2015. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés nem válaszolsz barátom! Tipikusan az a fajta válaszoló vagy aki csak belekötni akar nem érdemben segíteni. Nevetséges hogy abba belekötsz hogy nem gls hanem GLS. Hatalmas hibát ejtettem hogy kisbetűvel írtam, nem is tudom kinek nyújtsam be a kérvényt a bocsánatkérésért de azt hiszem egyenesen a GLS vezérigazgatóját keresem meg ezzel. Nem vagyok kíváncsi a további válaszaidra és az ahhoz hasonló válaszokra beszólásokra sem.
2015. nov. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!