Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt valakinek olyan tapasztal...

Volt valakinek olyan tapasztalata wish webáruházzal hogy fennakadt egy rendelése a vámon?

Figyelt kérdés
Elméletileg augusztusba meg kellett volna jönnie, amit rendeltem. Van ötletetek h mi történhetett? Én a vámra gondoltam, lehetséges, hpgy ennyire elhúzódjon? Ha mondjuk valamelyik cucc hamisítvány? Barátnőmnel gond nélkül megérkezett, nem tudom mi lehet a probléma.

2015. nov. 4. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Légyszi ne kelljen már kibarkóbázni, milyen értékben rendeltél...

Még amúgy ha vámot is kellett volna utána fizetni, arról kaptál volna értesítést, hogy ennyi vámilletéket fizess be az xy banszámlaszámra. Szóval a te csomagodat vagy fel se adták vagy elkeverték/ellopták.

2015. nov. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy elméletileg nem olyan nagy az összeg, hogy kéne fizetni vámot. Csak ugye attól féltem, hogy esetleg valami hamisítvány fennakadt v ilyesmi, de biztos igazad van, elkeverhették
2015. nov. 4. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!