Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire küldhet a vodafone 4...

Mire küldhet a vodafone 4 napra 50 ezer ft-os telefonszámlát?

Figyelt kérdés
3-4 napja fizette ki anyukám az előfizetéses telefonszámlát, majd 4 nap múlva jött egy sms hogy 50 ezer a tartozása....Mindig rendszeresen fizette. Viszont a mobilinterneten be van állítva a viber, eddig wifi-n keresztül nem is volt vele probléma. A vodafon szolgáltató irodában állítják, hogy nem ettől persze csak 8 nap múlva tudják megmondani, hogy mi ez......

2015. nov. 6. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Kivárjátok a 8 napot és megtudjátok.
2015. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hol éltek? Esetleg olyat tudok még elképzelni, hogy nem EU-s határ közelében vagytok, a telefonhálózat választása nincs manuálisra téve, és külföldi hálózaton volt folyamatosan. Vagy a másik, hogy nem a Vodafone küldte az sms-t, hanem valami csaló a Vodafone nevében. Mellesleg ilyenről még nem is hallottam, hogy sms-ben értesítenének tartozásról. Mindig postán szokták kiküldeni az ilyesmit.
2015. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én Németországban, anyu Magyarországon. De soha nem volt eddig probléma, 2 éve beszélünk naponta 20-30 percet, hol viber-en hol én hívom, mert nekem elég olcsó a percdíjam, és neki nem kell fizetni.

Viszont a telefont most vásároltam itt kint és küldtem, haza születésnapjára. A telefon kártyafüggetlen, otthon belerakta a sim kártyát, megkérte azt egyik ismerősünket hogy tiltsa le neki a mobilinternetet, mire ő beállította , hogy 1 gb-ig tudja használni, és elvileg utána lelasul. Ezután hívtam is viberen, mert kijelzi ha elérhető, de sokszor nem is volt otthon, tehát valószínű, hogy a mobilinternetre kapcsolódott a telefon....de az is max 2 óra beszélgetés volt....így is soknak találom ezt az összeget. ( Na meg elvileg a mobilinternetért nem kell fizeni)

2015. nov. 6. 20:27
 4/12 A kérdező kommentje:
De megmondom, hogy nézze meg a telefon, hogy manuálisra van-e állítva....ezt még nem hallottam....Pedig vásároltam itt már telefont apunak is, és ő is otthon használja. Köszönöm a választ
2015. nov. 6. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok. Én a szlovák határnál élek, és ha nem manuálisra van állítva a telefon, akkor a város egyes pontjain lazán átáll szlovák hálózatra. Gondolom, az ottani adótorony erősebb, vagy közelebb van hozzánk. EU-s országnál ez nem gond, mert most már minimális a roaming-díj, de például a szerbek közelében ez megdobhatja a számlát.
2015. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem lehet a gond, Veszprémben lakik, felhívtam elvileg manuálisra van állítva. Viszont ma olvastam olyat is az interneten, hogy mobilinternetről nem lehet a viber-t használni, mert szerződésszegésnek számít....mivel az ingyenes, és nem a vodafon tarifái alapján telefonál az ember....csak sajnos az ilyeneket nem reklámozzák...Azért nevetséges amilyen összegeket kiszámláznak. Köszönöm a válaszod, ha más nem 8 napon belül kiderül. A havi zárást mindig sms -ben kapja, soha nem küldtek neki részletes számlát.
2015. nov. 6. 20:50
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Már 50 ezer alatt kellett volna figyelmeztető sms-t kapnia, ahogy elért a számlája egy jelentősebb összeget. A másik szolgáltató nekem már 22 ezerért is küldött.
2015. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
a voda egy gyik, ott kell hagyni mondjuk egyik se jobb mint a masik ha penzrol van szo
2015. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.....kellett volna, de ez egy lehúzós banda, tényleg a legjobb megszüntetni, aztán feltöltős kártyát venni....ott nem tudnak különböző számlákat küldeni.
2015. nov. 7. 19:52
 10/12 Hunter 13 válasza:
Egyrészt nekem is ezzel volt bajom...megvettem egy telefont előfizetéssel...annakidején egy alcatel one touch 991-et..nekem 5 nap után küldtek 90 ezres csekket...Mire kijön postán a csekk az mennyi idő??? Mikor feladták akkor max 4 napja volt meg a telefon és alig telefonáltam...Bementem reklamálni de hiába...én nem fizettem be azóta sem és nem is fogom...kb 3 éve volt...ja és mikor felvettem a telót előre kérték hogy fizessek ki 2 havi előfizetési díjat...meg is tettem...és úgy lett beállítva hogy havi 15öt beszélhessek...ha többet akarok akkor fel kell töltenem...erre jött a 90es csekk...azóta már valami 200 felett követelnek...de kapják be azt amire gondolok...:) Másrészt nem tudnál valami melót németben? :D Előre is köszi :D
2015. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!