Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire küldhet a vodafone 4...

Mire küldhet a vodafone 4 napra 50 ezer ft-os telefonszámlát?

Figyelt kérdés
3-4 napja fizette ki anyukám az előfizetéses telefonszámlát, majd 4 nap múlva jött egy sms hogy 50 ezer a tartozása....Mindig rendszeresen fizette. Viszont a mobilinterneten be van állítva a viber, eddig wifi-n keresztül nem is volt vele probléma. A vodafon szolgáltató irodában állítják, hogy nem ettől persze csak 8 nap múlva tudják megmondani, hogy mi ez......

2015. nov. 6. 19:41
1 2
 11/12 Hunter 13 válasza:
Ja! ÉS mikor bementem reklamálni azt mondták hogy itt nincsen semmi hiba...nem tudják megmondani hogy mire számláztak annyit de jogosan számlázták....és akkor ne legyen 180 az ember vérnyomása...vodánál csak red csomagban érdemes lenni...a többinél lehúznak...pont fizetést kaptam...150et...hazamegyek...felveszek egy telót...5. nap miután felvettem cigizek az udvaron anyáméknál...megnéztem egyúttal a postaládát...nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek...anyám is csak nézett mikor mutattam neki...
2015. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az internet miatt lett ekkora a számlája. Egy "kedves" ismerősünk beállította neki, az adathasználatot, merthogy bizonyos határig ingyenes.... Ezt olyan jól megcsinálta, hogy értesítés se jött, mikor túllépte a a felhasználható korlátot. A felét elengedték a számlának szerencsére, de még így is sok volt.
2015. dec. 27. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!