Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztrálni akarok a PayPalra...

Regisztrálni akarok a PayPalra. Mennyit vonnak le a számláról a regisztárciókor?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 21:23
 1/6 anonim válasza:
400 Ft-ot, amit az első vásárlásodkor jóvá írnak...
2015. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat; kedves vagy.
2015. nov. 9. 13:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnál még egy picit segíteni? Nagy nehezen leregisztráltam, bár azt hittem, hogy mégsem. Nincs ugyanis bankkártyánk, csak egy kártya nélküli bankszámlánk a helyi takarékszövetkezetnél, így nem tudtam megadni a kártya lejárati idejét sem. Mégis elfogadta a regisztrációt. Ha a későbbiekben utalást kérek pld egy eladás /eBay/ után a PayPal számlámra, milyen számot kell megadni? Kaptam egy végtelen hosszú számsort /20 szám!/ tőlük.
2015. nov. 9. 16:43
 4/6 anonim válasza:
Ügyes vagy! :) Ha PayPalra visszautalást kérsz, semmilyen számot nem kell megadni, csak az e-mail címed, amit a PP-os reghez adtál meg. eBay-en pedig csak 2 kattitás, ha a pénzed szeretnéd visszakérni, semmit nem kell megdni.
2015. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, ezt nem nagyon értem. Bizonyos dolgokat /saját festmények/ szeretnék feltenni az eBay-re. Ha netán el tudnék adni belőlük, csak a PayPalra tudnám kérni az utalást. Sajnos nem beszélem az angolt és már túl idős is vagyok ahhoz, hogy megtanuljam. Egy angolul tudó ismerősöm biztatott fel, de a legjobb az lenne, ha saját magam is boldogulnék vele esetleg a Google fordítója segítségével. Légy olyan kedves, segíts még, ha van egy kis időd. Köszönöm.
2015. nov. 9. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj, tovabbi kerdesek kiirasa helyett olvasd mar el ezeket:


[link]

[link]


erthetoen magyarul le van irva mi merre hany meter


ezeket atnezed, megerted, es ha ezek utan valami nem vilagos gyere vissza segitunk szivesen de ne kelljen mar az egeszet elmagyarazni

2015. nov. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!