Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jövedelemigazolás helyett...

Jövedelemigazolás helyett elég lehet egy nyilatkozat?

Figyelt kérdés

Anyukám már jó ideje, a húgom pedig 3 hónapja munkanélküli, a húgom van csak regisztrálva. Mindkettőt hiába kérem már hónapok óta, hogy kérjenek igazolást arról, hogy nem dolgoznak, lusták bemenni még a munkaügyi központba is.

Holnap van a Bursa Hungarica leadási határideje, ezért azt találtam ki végső elkeseredettségemben, hogy írok egy nyilatkozatot a nevükben arról, hogy nem dolgoznak, amit aláíratok velük. Szerintetek ezt elfogadják a bírálók?


2015. nov. 8. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2015. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, de két tanúval is alá kell íratni.

Jövedelem igazolás semmiképp se tudsz beadni, hiszen nem dolgoznak.

Az nincs leírva, hogy mit kell beadni ebben az esetben? Ha igen, akkor aszerint kell eljárni. Ha nem, akkor a nyilatkozatot is elfogadhatják.

2015. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem dolgoznak. Az önkormányzat oldalán néztem a kötelező mellékleteket, ott csak annyi volt, hogy: Igazolás a pályázó és a pályázóval egy háztartásban élők egy főre jutó havi nettó jövedelméről. Tehát nem tér ki arra, hogy honnan kér igazolást, ezért is gondoltam arra, hogy jó lehet. Sajnos az egyetemen már lecsúsztam a szociális ösztöndíjról épp emiatt, mert ott kifejezetten meghatározták, hogy a munkaügyi központtól kell igazolás.
2015. nov. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!