Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postakész boríték kitöltéséhez...

Postakész boríték kitöltéséhez van valami program?

Figyelt kérdés
Nagy mennyiségben szeretnék, postkész elsőbbségi borítékot címezni, ezért célszerű lenne egy program amivel gyors megoldhatom. Létezik ilyen? Vagy erre esetleg van valami Word sablon? :)

2015. nov. 10. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A Google első találat:

[link]

2015. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt én is láttam... De nem tudom úgy kalibrálni rendesen a méreteket, hogy pont a postakész boríték megadott rubblikáiba nyomtasson!
2015. nov. 10. 17:14
 3/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:
42%

Word körlevél funkcióval. Egyedi borítékot válassz a méretnél, és addig szórakozz a bekezdések sortávjával meg térközével, míg kb. a megfelelő helyre esik.


BTW. Ami postaész borítékot én láttam, azon nem voltak előre nyomtatott rubrikák, próbálj olyat venni.

2015. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy nem is kell boríték, használj Hibridlevelet.

A számítógépedről tudod közvetlenül postára adni.


[link]

2015. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit favágó megoldás, de az etikettre nem gondoltál?
2016. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!