Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pofám leszakad, mit sírunk mi...

Pofám leszakad, mit sírunk mi magyarok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom/olvasom kevés a fizetés nem lehet megélni.


Közbe meg a boltok tele vannak mindenki kocsival jár most is voltam bevásárolni J-s rendszámos astra volt a leg gatyább autó a parkolóba csupa L, M -es rendszámú pár éves autók (nem vok hülye meg tudom különböztetni a külföldről behozott 15 éves szart a 3 évestől. Az M-es rendszámon lovagolni akaróknak írtam)

A nők szépen csinosak szépen kiöltözve mennek még a boltba is, a tinik 100K-s mobilokkal 1000ft os cigit szívnak öntik magukba a drága Monster energiaitalt.

a huszonévesek 4000 ccm 7-es bmw-vel vagy 2.3-as honda prelude-el rugassák szét a parkolót (oké hogy öreg sz@rok de akkor is meg kellet venni biztosítás, alkatrészek mert már öreg autók és még etetni is azokat a benzinfalókat)

És ez csak leugrottam a szupermarketbe, mert mostantól én járok a bevásárolni mert a párom a 9. hónapba van már.


2015. nov. 11. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Javaslom végezz egy hasonló kutatást mondjuk Mátészalkán is.
2015. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Hitelt vesznek fel mindenre, azt akasztják le a fizetésből, aztán meg sírnak, hogy kevés. Persze, hogy kevés ha a parasztja felvesz 50 uzsorahitelt. Az egész ország e hülyék miatt szív, a devizásokra gondolok pl.
2015. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Balázs, elrejtetted a nevedet? Miért? :D Felismernek. Már egy legenda vagy.
2015. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%
A valóban szegény réteg azt se tudja merre van a teszkó. Sőt, sokan azt se tudják mi az a teszkó...
2015. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tescoba ne járok a húsbotrányok és a pocsék kenyér miatt. Mag a spar amúgy is közelebb van.


ki az a balázs ?

2015. nov. 11. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azok mennek vásárolni, akiknek épp nincs pénzük.
2015. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na akkor : panaszkodik nekem a szomszédom aki nyomozó 6 éve épített új házat 24 milláért már csak egy év hátra a hitelből. (hamarabb ki ki tudja fizetni /forintos/) És alig várja hogy leteljen mert a hitel mert a 7 éves focus-a öreg fos szeretne egy újat.


Panaszkodik a gyermekorvosunk milyan kevés a fizetése ezért munkáért aki kijött környezettanulmányra az 1 éves 7 millás mondeóval (a 20-ast szó nélkül eltette)


Panaszkodik a munkatársam hogy mennyibe került a 4 éves autójának a műszakija a szervize egyszerre és így csak a jövőhónapba tudja elvinni DPF kiszerelésre és chiptuningra az autóját pedig semmi baja csak van fölös 150.000 forintja hülyeségekre.


A másik munkatársam közvetlen vízparti teleket akar venni csak mert kitalálta hogy mostantól horgászni akar és 6 millért nem kap olyat amin legalább egy kis 30-40nm2 házikó van.

2015. nov. 11. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is panaszkodok, és nincs lóf9aszom se. Hogy rohadjak meg.
2015. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyél egy SNICKERS-t! Ideges vagy. :)
2015. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy nem reprezentatív a mintád.

Ha én is leugrok a legközelebbi Sparba, akkor ott is mindig van minimum 5-6 drágább kocsi (a német autóipar legújabb termékei), és a többi is a 4-6 milliós ársávban van. Csak én tudom, hogy a bolt a villanegyed szélénél van és vele szemben van a város egyik legflancosabb étterme (aminek nincs saját parkolója).


Másrészt, sokszor az emberek csak a külvilágnak villantanak: megveszik hitelre az 5ös BMW-t (akár használtan is), de egy 30 m2-es panelban laknak, a megtakarításról pedig azt hiszik, hogy 100ezer a párnacihában annak számít. A nők ugyanez: minden pénzüket elköltik új ruhákra, körmösre, sminkesre, de közben annyi pénzük sincs, hogy hó végén egy váratlan 20ezres kiadást kifizessenek. Az külön bónusz, hogy néhány ilyen kikent plázacica olyan helyen lakik, ahol ha disznót tartanának, már panaszkodna az EU, hogy kínozzák azt a sertést...


Harmadrészt, azok is panaszkodnak, akiknek nincsenek napi szintű anyagi gondjaik, de igazságtalannak érzik, hogy negyed-ötöd annyit kapnak kétszer annyi munkáért, mint azok a szerencsések, akik pár száz km-rel nyugatabbra születtek.

2015. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!