Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket irritálnak a szabadság...

Titeket irritálnak a szabadságukat Magyarországon töltő, Nyugaton dolgozó magyarok, akik a 2 hét szabi alatt szórják a pénzt?

Figyelt kérdés
Irritál a jaszkarizós viselkedésük?
2015. jún. 25. 22:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2015. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
nem
2015. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
88%
Örülök neki, hazahordják a lóvét.
2015. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%

Inkább szánalmas.

Bár annyi, hogy tényleg itthon költenek és az jó.

2015. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Én még sosem találkoztam eggyel sem. Talán mert olyankor épp nyugaton költöm az itthon megkeresett pénzem.
2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Séf Úr! Tanultam tőled valamit: [link]


Egyébként engem nem zavar, csak szánom szerencsétleneket. Kint szopnak heti 6 napban 12 órában, megkeresnek annyit se, mint itthon egy normális keresetű alkalmazott egy multinál, és hazajönnek 2 hét alatt elverni fél év munkáját, mert ők menők...

2015. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Nem. Ha megtehetik, tegyék, megdolgoztak érte. A semmirekellők irritálnak.
2015. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
az szerintetek szánalmas mikor előadják hogy kint mennyire megbecsülik őket mosogatóként?
2015. jún. 25. 23:48
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
De nem értelek, te vadászod itthon a kinti menekülteket vagy mi? Hol a tökömbe találkozol velük ahol muszáj hallgatnod, ahogy menőznek?
2015. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Mióta Nyugaton élek különösen jó szimatom van a nyugati magyarokhoz így nagyon könnyen felismerem őket mikor pl én magam is otthon járok...


Múltkor az államáson elkaptam olyan mondatot hogy


"Ausztria egy mennyország"


Az idősebb nő ment meglátogatni a mosogató gastarbeiter gyerekeit hétvégére is ilyen zöldségeket terjesztenek még az anyukák is, akik elvileg érett felnőtt nők, nem infantilis huszonévesek.


De a jaszkari mindenhol tetten érhető...olyat is láttam már hogy eurót vett elő az egyik nyomorult Szombathelyen..."véletlenül"...


szóval a vagizás az nagyon megy.

2015. jún. 26. 07:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!