Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megvan 3 év alatt a 360...

Ha megvan 3 év alatt a 360 nap munkaviszonyom és még sosem kaptam semmifél pénzt pl segély, álláskeresői meg hasonlók. Akkor én kapom az álláskeresőit ha megszűnik a munkaviszonyom? Valamit ha kapom akkor abból mikor látok pénzt leghamarabb?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 és fél hónapja dolgozom egy munkahelyemen, de lehet meg fog szűnni és ezért érdekelne, hogy jár e az a bizonyos álláskeresői valami. Mert én úgy olvastam azt hiszem, hogy ez az egyik kritériuma, hogy 3 év alatt legyen meg a kb. egy évnyi munkaviszony.

2015. nov. 11. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, igen jár. Minden 10 napnyi jogviszony 1 napnyi álláskeresési járadékra jogosít.
2015. nov. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!