Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mostanában milyen reszvényeket...

Mostanában milyen reszvényeket éri meg venni/eladni? És miert?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Tőzsdei tanácsadásért általában pénzt szoktak kérni :-) s aki a tanácsot adja, azt úgy hívják: bróker.

Aztán vagy bejön, vagy nem...

Hiába mondom én Neked, hogy pl. vegyél Nintendo részvényt, ha másnap bejön egy ilyen hír:

[link]

2015. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudtommal ez a gyakori kérdések, és nem a tőzsde...

Nyilván ha tőzsdézni akarok, nem a gyk alapjan fogok. Én csak kivancsi voltam, mi mostanság a stájsz, miket érdemes venni. Mert érdekel

2015. nov. 12. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar vagy külföldi részvény?

Egyébként senki nem tudja megmondani a tutit, mindenki csak találgat a jövőt illetően.

Magyar részvényekben nincs potenciál. Bankok agyonvágva a devizamentéssel, és a különadókkal. MOL az alacsony olajártól szenved. Talán még a Richterben lehet fantázia, mert most kapott engedélyt az amerikai piacra. Viszont bármikor jöhet egy idióta politikus, és agyonvágja bármelyik céget, mint most a Lázár a Duna House-t.

2015. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
starbucks
2019. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!