Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjuk 30-40 év...

Szerintetek mondjuk 30-40 év múlva mennyit érhet egy most 5 éves Star Wars figura, vagy ezek az újak?

Figyelt kérdés
Ugye most vannak a boltokban, tegyük fel ha veszek egyet, nem bontom fel, hanem megőrzöm szépen, tisztán, és 40 év múlva előveszem, eladhatom tényleg milliókért, mint sok helyen olvastam ?

2015. nov. 14. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43 éves vagyok, a padláson jó néhány játék van meg gyerekkoromból, és még nem lettem milliomos. Ahhoz, hogy valami értékes legyen, ahhoz ritkaságszámba kell mennie. Jelenleg viszont tömegtermelés folyik, 30-40 év múlva is bőven lesz még annyi mostani Star Wars figura a háztartásokban, hogy ingyen dobálják egymáshoz, ha megunják.
2015. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan a figura, hogy csak 3at gyártottak belőle az egész világon, és a másik kettő már törött vagy bontott, akkor talán sokat érhet egy gyűjtő számára.


+ kell mellé egy kultusz is, mi híressé teszi.

2015. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40 éve ezekből a figurákból nem gyártottak sok millió darabot, ma viszont már igen. Szerintem nem jó befektetés, nem lesz 10x-es értéke soha a mai figuráknak.
2015. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milliókat nem is, de sokat érhet. Hiába van tömegtermelés, 30-40 éves fel nem bontott játékok sokszor döbbenetesen értékesen kelnek el, ennek ellenére nem túl jó befektetés. Egyrészt, sosem lehet tudni, hogy pont az amit te vettél, és raktál el, értékes lesz e, másrészt lássuk be, ha most mondjuk 20 éves vagy, elraksz egy 2000 forintot érő figurát 40 évre, ami akkor mondjuk majd 100ezer mai forintot fog érni, az jónak tűnik, de cserébe majdnem egy életet vártál rá, és az összeg onnan nézve már nem is olyan mesés.
2015. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, szóval többet fog érni, nem nem annyival hogy egy életen át tároljam.
2015. nov. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!