Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan weboldal, ahol...

Létezik olyan weboldal, ahol le tudom csekkolni, hogy egy webáruház megbizható?

Figyelt kérdés
Egy külföldi webáruházbol szeretnek vásárolni, de tartok attól, hogy nem megbizható, esetleg csak lehúzzák a bankkártyát és nem küldenek semmit. Létezik olyan oldal, ahol ilyesmit meg tudnék nézni, vagy ahol beírom a nevet és véleményeket írnak róla?
2015. nov. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki itt akár!
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Kiváncsi vagyok a véleményekre.

2015. nov. 17. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális oldal.
2015. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyébként mi lehet gyanús egy weboldalon? Vannak árulkodó jelek esetleg amiből kiderül hogy csalók?

Mert van egy másik is amit néztem, de az mintha jobb lenne. Belinkelem ezt is.

[link]

2015. nov. 17. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy webáruház csak email-es elérhetőséget ad meg "Contact" alatt, az már gyanús. Én csak olyanoktól rendelek, akiknek telefonszámuk, postacímük is van. Ha azon a részen, ahol a bankkártyaadataidat kéri, nincs lakat jel és https-sel kezdődő cím, inkább ne vásárolj.
2015. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az nekem is feltűnt, hogy nincs telefonszám egyiknél sem. Lehet inkább kerülöm ezeket az oldalakat.

2015. nov. 18. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de például a Bookdepository "contact us" részénél is csak e-mail üzenet írására van lehetőség, de ettől egy teljesen megbízható oldal...
2015. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!