Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az aliexpresszről rendelt...

Ha az aliexpresszről rendelt termékem nem érkezett meg és az eladó belegyezett a termék árának visszafizetésébe, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit kell tenni mert sehol nem találok olyan gombot pl hogy vegyem fel az alival a kapcsolatot vagy adjak meg számlaszámot stb...Vagy ilyenkor automatikus a visszautalás?
2015. nov. 19. 17:51
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

Dispute-ot indítottál? Ha igen és azt fogadta el, akkor nincs más dolgod, mint várni pár napot.


Ha csak üzenetben mondta, hogy OK, akkor "Open Dispute", ott válaszolj a kérdésekre (nem érkezett meg, teljes árat kéred vissza, stb.), utána várj az eladó válaszára!

2015. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen azt indítottam és arra válaszolt az eladó, hogy rendben, kapok visszatérítést. Akkor már semmi dolgom nincs csak várni? Már elég sok dolgot rendeltem és minddel nagyon elégedett voltam. Sajnálom hogy így jártam. :(
2015. nov. 19. 18:15
 3/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ha jól emlékszem, fogsz kapni e-mailt is, ha visszautalták a pénzt. Utána még néhány munkanap, hogy megjelenjen a számládon.

(Forintban nem biztos, hogy ugyanannyi lesz, mint amennyit fizettél, mert az árfolyam változik.)

2015. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, megnyugtattál. Igen, egyből eszembe jutott az euro árfolyam, most erősebb a forint mint mikor fizettem, de ennyi belefér. :)
2015. nov. 19. 18:43
 5/5 A kérdező kommentje:

a mai napon, nov. 23-án visszaérkezett a számlámra a pénz.

Köszönöm szépen a segítséged!!!!!

2015. nov. 23. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!