Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Vateráról?

Kinek mi a véleménye a Vateráról?

Figyelt kérdés
Mi hihetetlen lehúzásnak tartjuk a Vaterát az ingyenes hirdetési portálok sokkal jobbak 1,ingyenesek 2,nincs lehúzás...egy ismerős meghirdetett a Vaterán egy terméket,amit végül nem ott adott el,mégis majdnem 2000 forintot akar tőle a Vatera!!! Abszurd!!! Sokkal jobb a jófogás,startapro stb.

2015. szept. 29. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A jófogás egy melléfogás, azt is a Vaterát tulajdonló cég birtokolja és már a felhasználási feltételekből kiderül, hogy semmit nem garantálnak. Sajnos a Vatera az elmúlt években hihetetlenül leromlott. Én 2007 óta ismerem, az ingyenes meghirdetés szép lassan tételenként az ingyenesről 9 Ft-ra emelkedett, a 20 ezer Ft alatti eladásnál a jutalék 4%-ról 6%-ra, emellett a hamisított műtárgyak eldorádójává vált. A rengeteg magáncég hirdetései mellett a valóban privát eladók száma erősen redukálódott, emiatt nagyon nehéz a keresés. A szoftver-fejlesztés erősen elment az értelmetlen irányban, ugyanakkor egyre kevesebb segítséget ad pl. az el nem kelt termékek gyors kitörlésével (annak idején korlátlan ideig archiválta). Most már legfeljebb akkor lehet valakinek ajánlani, ha vásárolni akar, de eladni semmiképpen nem az igen magas költségek miatt.
2015. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
pont ugyanolyan szar mint a jófogás
2015. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most tervezem, hogy el kéne adni nem használt ruhákat, ékszereket, de nem igazán tudom, hol.

Ennyi kis cuccért nem igazán akarom kifizetni a feltöltési díjat, 10 cucc 90 forint, szerintem nem is túl kelendőek, az újrafeltöltések meg csak viszik a pénzt...

A Jófogásról is szinte csak rosszat olvastam, jobb híján most a zsibvásárra regisztráltam, mondjuk az meg szerintem nem túl ismert, de legalább állítólag nincs akkora sóherség, mint a többieknél.

2015. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Vevőként jó, de eladóként semmiképp nem ajánlom.

Mindenki az 1 ft-os aukciókat lesi, nem vásárolni akarni, hanem NYERNI, mintha ez az oldal a szerencsejáték zrt lenne!

Ha az 1 ft-os termék meg nem működik tökéletesen, akkor megy a sírás-rívás, meg a negatív osztogatás, hogy őket átverték a vaterán...


Most futottam bele egy tudálékos vevőbe, aki egy 1 ft-ért meghirdetett nyomtatónál tökéletes működést várt el, meg olyan dolgokat követel tőlem, ami sem a termék leírásban, sem a képen nem szerepelt.

Kaptam már negatívot olyanért, hogy személyes átvétel megjelölésnél nem postáztam, ismerős semleges értékelést, mert előre utalásos aukciónál nem postázott utánvéttel.


Nem lehet eladni semmit rajta, esetleg akkor, ha a mennyit engedsz a feléből szisztéma szerint alakítod az árakat. Árulok egy új női cipőt, annyi az eredmény, hogy pakolgatják rá az aukció figyelőket. Valamelyik ostoba meg 2000 ! ft-ért akarta elvinni postával együtt. Nevetséges!


Csak töltögetem fel a termékeket, meg újítgatom őket, de semmi eredmény, váltani fogok, valószínű a jófogásra, inkább árulok bárkinek, mint a vaterán regisztrált tudálékosoknak, tisztelet a kivételnek!

2015. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sokkal jobb a jofogas,ott legalább nincs lehúzás,ingyenes!!!

Abszurd,hogy 20.000 ft eladó termék után,ami nem került eladásra felszámítanak 1300 ft. jutalékot.Hogy lehet törölni a Vaterás regisztrációt? ez is a lehúzás része,hogy sehol nincs az oldalon,hogy a végletekig menjen a lehúzás???

2015. szept. 30. 13:48
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi fillérbasz*t. 3 hétre lehet beállítani egy aukciót, nem hiszem hogy sok az a 9Ft. Mi az, hogy meghirdette ismerősöd a vaterán a termékét, amit nem ott adott el és a vatera mégis 2000Ft-ot akar? Nem mondták még, hogy a piactér nem hülyéknek való? Csak úgy a vatera nem fog követelni semmit... hacsak nem kiemeléseket tett a termékére
2015. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor se éri meg. Mondjuk van 50 valamim, nem drágák, 300-1000 Forint. Azért, hogy mindet kitegyem 450-et fizetek. Elmegy belőle mondjuk 10, de még az se biztos, a fix áras ruhákat nem nagyon viszik. Ebből 6%-t kérnek, ha 500 Ft volt átlagban, akkor 300 Ft. Végül is nem olyan sok és még a 9 Forintokat is visszakapom.

De utána újra kiteszem a maradék 40-et, kerül 360-ba, és megint ki tudja, elviszik-e.

Ezzel már több, 1000 Forint volt a vaterázás, én meg kerestem 4700-at és ismét arra várok, hátha megvesznek valamit.

Azért nekem minimálbérrel nem fillérbaszóság, hogy nem akarok ezreseket fizetni a hirdetésre, ha máshol ingyen is lehet.

Sok olcsó dolog eladására nem alkalmas, pár drágább kelendő és az 1 Ft-ért kirakható felesleges dolgok elpasszolására jó.

2015. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A Klein Natasa a vaterás ügyintéző ezt írta az üzletszabályzatukra hivatkozva,hogy 1300 ft a tartozás..Legjobb lenne törlés a Vaterárról,ez hogy lehetséges?Abszurd ez a magyaros lehúzás ami csinálnak!
2015. okt. 1. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:
Linkeld az aukciót légszi! Megnézem, hogy miről van szó.
2015. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Ennyire ne legyél már szerencsétlen, írd le, hogy mik a tételek, ami alapján számláztak, ezt mindenki meg tudja nézni, ahelyett, hogy itt ócsárolod a vaterát. Nem a vaterát védem, mert amúgy tényleg egy lehúzós oldal, de ennyire tényleg nem kell balféknek lenni... Nyugodtan bevallhatod, hogy nem is az ismerősödről van szó, hanem rólad
2015. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!