Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a termék/szolgáltatás/eszköz/szoftver stb. , amelyre szüksége lenne az emberiségnek, de még nem létezik?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokra gondolok, amelyek

- van piaca

- jelen technológiákkal megvalósítható, de még nem elérhető

- illeszkednek az emberi tulajdonságokra

- használata képes vírus módjára elterjedni

- esetlegesen addikciót is kiválthat



2015. nov. 22. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
szűrőprogram a hülyék ellen, akik azt hiszik, hogy egy ingyenes kérdező oldal arra való, hogy mások kitalálják a tökéletes terméket és üzleti tervet nekik INGYEN
2015. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan: Te tényleg azt hiszed, hogy ha valaki tudja a választ, akkor nem ő akarja megvalósítani és milliomos lenni belőle, hanem nagyvonalúan leírja, átadja az ötletét, hadd gazdagodjanak mások, Ő meg esetleg csóró marad?
2015. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

most komolyan:

ti mindketten vagytok annyira sötétek, hogy azt hiszitek, elég egyetlen ötlet, hogy milliomos üzletet húzz fel és azon kívül semmi más nem kell hozzá? (mondjuk erőforrás, tapasztalat, kitartás, segítő emberek, néhány milla és még sorolhatnám..)

első, te különösen buta lehetsz, ha azt hiszed, két mondat egy üzleti tervet jelent..

2015. nov. 22. 09:59
 4/13 A kérdező kommentje:
...bár a szűrőprogramod nem is rossz ötlet, feltéve ha a hozzád hasonlókat kiszűri...
2015. nov. 22. 10:01
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

"ti mindketten vagytok annyira sötétek"

Bravó, az első reakcióddal mindjárt nekiállsz sértegetni - ha visszaolvasol, én semmi személyest és sértőt nem írtam, így megkérlek, Te se tedd. Kössz.


És igenis, vannak szinte semmi pénzből indított, világsikert befutott vállalkozások, termékek.

2015. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk adnék pénzt olyan "eszközért" ami havi szinten, stabil pénzösszeget biztosít nekem mondjuk nettó 120eFt nagyságban.


Vagy pl megoldja, hogy az életem ne csak a munkába járásról szóljon.


Avagy, ami már egy másik oldalon felvetődött, olyan szolgáltatásért, ami lépésről lépésre végigvezet egy vállalkozás felépítésén.


Pl megadja a terméket, hozzá beszállítókat, talál rá célpiacot, közli, hogy mennyiből érhető el, és ez mennyi profitot eredményezhet, ad hozzá profi weboldalt, webshopot, stb. mindent ami kell. Én feladatom meg a lépések betartása és megvalósítása! + lenne, ha garanciát is adna, hogyha végigcsinálom a lépéseket, leírtak szerint és nem jön be, akkor megtéríti a káromat!

2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2-es, 5-ös

"Bravó, az első reakcióddal mindjárt nekiállsz sértegetni - ha visszaolvasol, én semmi személyest és sértőt nem írtam, így megkérlek, Te se tedd."

-> Ha visszaolvasol akkor rájössz, hogy én sem sértegettelek, csupán egy kérdést tettem fel (amire te nem válaszoltál)..

Bár nem lennék a helyedben, mivel vagy konzisztens maradsz az első gondolatoddal (kitartasz amellett, hogy csak ötletből milliomos lehetsz és akkor a kérdésem értelmében hülyének tűnsz, vagy megváltoztatod a véleményed (elismerve, hogy tényleg a befektetett munka a fontos), de akkor meg ellentmondásba kerülsz az első beszólásoddal és az én nézőpontom felé konvergálsz, szinte már elismerve annak jogosságát..


"És igenis, vannak szinte semmi pénzből indított, világsikert befutott vállalkozások, termékek."

-> Ezekben a vállalkozásokban, termékekben még mindig 99,9% a befektetett munka, idő, utánajárás stb. és 0,1% az ötlet részaránya.



#6-os

Köszi a válaszod!

2015. nov. 22. 10:58
 8/13 anonim ***** válasza:

10 millió Ft és 5 év az életedből egy BME programozó-matematikus diplomára: garantált a havi nettó 300-350e Ft fizetés.


Három év után megtérül a befektetés és utána egész életedben tejel. Ja de nem jó, mert ezzel kemény munka van...

2015. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8-as


"Ja de nem jó, mert ezzel kemény munka van..."

-> Köszi a teljesen felesleges, idióta hozzászólásod, látszik, hogy nem süt belőled az értelem és olyanokat feltételezel, ami nettó hülyeség..


"10 millió Ft és 5 év az életedből egy BME programozó-matematikus diplomára"

-> BME-n nem adnak programozó-matematikus diplomát, ezt onnan tudom, mert mérnök informatikus diploma van helyette, amit egyébként már megszereztem..


Ajánlanám neked, hogy bátran húzd le magad a retyón, az ilyen, hozzád hasonló emberek kommentjeire nem csak itt, de máshol sincs szükség..

2015. nov. 22. 17:57
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
itt mindenki hülye, csak a kérdező helikopter
2015. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!